2733
2734
عنوان

۱۴روز تا عروسیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 28 پست
دلم شب حنا بندون و عروسی خواس😢🤧 ۱۵ ساله عروسی کردم🙈 شب حنا بندونم شوهرم گف دیگه طاقن ندارم و ای ...

خخخ  داماد  ما هم دل تو دلش نیست ولی من واژینیسمم دلم براش میسوزه

💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خخخ  داماد  ما هم دل تو دلش نیست ولی من واژینیسمم دلم براش میسوزه

داماد میدونه     حتمااا دکتر برو   چون خیلی راهنمایی میکنه تا رفع بشه  اخه موضوع مهمیه 

خدایااا  یه کاری کن  دست بجنبون تا دیر نشده 

اگه از اونایی که تو شبای مهم خوابشون نمیبره سر شب یه کلرودیازپوکساید بخور هم آروم بشی هم راحت بخوابی 

نوشیدنی انرژی‌زا هم بخر روز بخور سرحال بشی

به هیچی غیر از شادی خودت و همسرت هم فکر نکن

معمولا تو این مراسما تنش زیاده بی‌تفاوت باش

2740
خخخ  داماد  ما هم دل تو دلش نیست ولی من واژینیسمم دلم براش میسوزه

این مشکلی براتون ایجاد نکرده؟؟؟؟؟؟ یا نمیکنه؟؟؟؟ یعنی چی؟ ترس از رابطه؟ یا بی حس بدونت به رابطه؟؟؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
این مشکلی براتون ایجاد نکرده؟؟؟؟؟؟ یا نمیکنه؟؟؟؟ یعنی چی؟ ترس از رابطه؟ یا بی حس بدونت به رابطه؟؟؟

موقه .. درد شدید دارم ماهیچه هام سفت میشن انگار میخا دونصف بشم .نمیدونم چکار کنم ناخود آگاهه 

قراره برم دکتر 

💖
داماد میدونه     حتمااا دکتر برو   چون خیلی راهنمایی میکنه تا رفع بشه  اخه ...

اره میدونه. بعد از عقد رابطه داشتیم متوجه شدیم اینجوریم 

دکنر هم برم درمان طول میکشه 

💖