2726
عنوان

۱۴روز تا عروسیمه

352 بازدید | 28 پست

حنابندون دارم فرداشم عروسی 

بعدش چطوری آرایشمو بشورم و خستگیم رو دربیارم که برا فرداش : آرایشگاه آتلیه باغ تالار پر انرژی باشم 

چون شب عقدم تا صبح خابم نگرفت میدونم حنابندونم تا صبح خابم نمیگیره و فرداش خستم 

تجربه ای نکته ای دارین خوشحالم میکنید 

💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مجردم اومدم از توصیه های تاپیک فیض ببرم🙂😐

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

دلم شب حنا بندون و عروسی خواس😢🤧

۱۵ ساله عروسی کردم🙈

شب حنا بندونم شوهرم گف دیگه طاقن ندارم و اینا.... فردا شب پدرتو در میارم😂😂😂😂

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706