2733
2739
عنوان

قد و وزن بچه هاتون در 3 سالگی ...........

| مشاهده متن کامل بحث + 70791 بازدید | 149 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام، صبح قشنگی ست، حالتان خوب است؟ هوای برکه ی چشم زلالتان خوب است؟ از آسمان بلند نگاهتان چه خبر؟ هنوز جنگل سبز شمالتان خوب است؟ چقدر عطر نفس هایتان دل انگیز است چقدر خاطره ی پارسالتان خوب است نمی شود به تماشایتان بیایم باز؟ چقدر سادگی و اعتدالتان خوب است اجازه هست در آغوشتان کشم یک بار؟ اجازه هست بگویم وصالتان خوب است؟ اجازه هست در این صبح خوش ببوسمتان؟ به قدر ثانیه ای هم خیالتان خوب است چقدر اخم به چشم سیاه می آید کباب کن دلمان را، ذغالتان خوب است "حضور خلوت انس است و دوستان جمعند" و ان یکاد بخوانید ... فالتان خوب است! صافی با سلام تولیدی که از هنر سرچشمه بگیرد کهنه و ارزان نمیشود خواهشمندیم از سایت ما بازدید نمایید و متفاوت باشید برای ورود به سایت کافیست بر روی تصویر زیر کلیک کنید Iranclock www.iranclock.ir
سلام دوستای گلم یه سری وسایلم فروش رفت وسایل دخترم یه تعدادیش مونده دوست داشتین سر بزنین واقعا تمیز و نو هست و با قیمت پایین میدم تماس بگیرین 09102116326 http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1140763&postID=45193863
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
2738
میشه بگید چرا زینک پلاس ضرر داره. دکتر دخترم کفت برای بچه ها هیچ ضرری نداره یبارم بردمش پیش یه دکتر ...

باید ازمایش بده اول بچه.پسر من زینکش بالاست.اگر شربتم بدم عوارض بدی داره

دختر من ۳سالو ۳ ماهشه وزنش خوبه ولی قدش کمه ۹۳ چیکار کنم الان که قدارو دیدم یکم غصم گرفت البته منو ب ...

سلام دختر من الان سه سال و سه ماهشه،قدش دقیقا ۹۳ میخواستم بدونم دختر شما الان که بزرگ شده خوب شده،قدش خوبه؟

سلام دختر من الان سه سال و سه ماهشه،قدش دقیقا ۹۳ میخواستم بدونم دختر شما الان که بزرگ شده خوب شده،قد ...

سلام عزیزم دکتر بردم گفت قدش خوبه الان ۱۲۴ فکر کنم هست قدش حدودا

امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2706