2737
2734
عنوان

به نظرتون این اقا چندسالست؟ 📷

| مشاهده متن کامل بحث + 4473 بازدید | 116 پست
40

نزدیک بود پس یجورایی

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@_عاشق_حیوانات_     @nnsy     @sarire     @سنا122   &nb ...

عزیزم دیگه نمیخواد زحمت بکشی منو تگ کنی چون دیگه زیاد نمیام سایت😅❤💋

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2738
@fatishkow     @دختر__شکلاااتییی     @کاموا45     @parhizkar ...

مرسی گلم

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

سلام اسی من یکی یکی تاپیکاتو خوندم برات آرزوی بهترین هارو میکنم

کاملا مشخصه ‌ک چقدر دوستش داری 

من و شوهرم ۱۰ سال اختلاف سنی داریم ۸ ساله ازدواج کردیم 

اوایل مشکل داشتیم ولی خیلی سطحی

متلک و طعنه اطرافیانم گاهی اوقات خیلی اذیتم میکنه

راستی میشه لطف کنی و دوباره عکسشو بفرستی خیلی کنجکاو شدم

دوست عزیزم میشه برای رسیدن به آرزوهام‌ صلوات بفرستی؟
سلام اسی من یکی یکی تاپیکاتو خوندم برات آرزوی بهترین هارو میکنم کاملا مشخصه ‌ک چقدر دوستش داری  ...

مرسی عزیزم

باشه هرموقع بودی بگو بذارم

البته چهرش م‌شخص نیست 

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...