2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خواهر شما پیام داد چی گفت؟سال گذشته چندماه مشاور شما بود؟

معذرت خواهی کرده بود گفته بود به خاطر مشکلات شخصی دیلیت زده و گزارشکار و پیگیری هاش رو با همین اکانت انجام میده.حدود ۹ ماه

بهتون پیام نداد؟اسمتون چیه؟

آخه من بهش گفتم در مورد همین خانم که اینجا هرچی از دهنش در اومد گفت،گفتن که به اکانت دیگشون پیام داده😊

2728
عزیزم با سه هزار و چهارصد میتونستی بری دانشگاه تهران و بهشتی ؟یا نه خودت خاستی شیراز قبول شی؟

فکر کنم میشد

من خودم شیراز بودم واسه همین فقط شیراز و استان‌های اطراف رو زدم

خوش به حالت ، چرا خوشحال نیستی ؟ پس من چی بگم که برای بار دوم کنکور دادم ،بازم چیزی که میخوام نیست ، ...

برات از ته قلبم آرزوی موفقیت میکنم❤

من هدفم درس نبود به خاطر خانوادم خوندم و اینکه پدرم شرط گذاشته بود تا درس نخونم حق ندارم اسم ازدواج بیارم😂

خوندم که قبول بشم و به عشقم برسم که نشد...

2738
فکر کنم میشد من خودم شیراز بودم واسه همین فقط شیراز و استان‌های اطراف رو زدم

موفق باشی عزیزم امیدوارم دانشگاه خیلی بهت خوش بگذره😘♥️

برای منم دعا کن امسال قبول شم🌹

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
معذرت خواهی کرده بود گفته بود به خاطر مشکلات شخصی دیلیت زده و گزارشکار و پیگیری هاش رو با همین اکانت ...

ب خواهرم پیام داد ممنون😊

میشه یه صلوات بفرستین واسه براورده شدن خواسته هام🌹🌹🌹
یلام عزیرم‌مبارکت باشه.میشه خواهش کنم ازت درصداتو بگی ورتبت چند شد؟

سلام گلم

مرسی ممنون

زیستم ۵۲،شیمی ۴۲، ریاضی و فیزیک حدودا ۳۰

زبان ۵۰، عربی ۶۲، دینی ۶۸، ادبیات ۳۴

رتبم سه هزار و چهارصد