2737
2739
عنوان

نمازِ شب و همسر ایده آل برای کسانیکه دنبال ختم هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 20088 بازدید | 98 پست
سلام نه 

ان شاءالله که به بهترین شکل بگیری 

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس پروفایلت که نشون میده عزیزم ازدواج کردی 

نه از عکس خوشم اومد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
سلام نه 

سلام عزیزم 

آقاصاحب زمان رو واسطه کن عزیزم 

منم یه حاجت خیلی بزرگ دارم یک ماه پیش رفتم کربلا. سامرا اون مکانی که آقاغایب شدن اونجاانقدر التماسشون کردم و دقیقا آخرین سجده نمازجعفرطیار رو داشتم میخوندم که یه نشونه هایی از برآورده شدن حاجتم حس کردم. باوجوداینکه هنوز حاجتم برآورده نشده ولی خیلی آروم شدم و حس خوب پیداکردم ومطمئنم حاجتمو گرفتم ولی وقتش هنوز نرسیده. 

آقاانقدر بزرگ و بامحبت هستن که خودشون بهت توجه میکنه. من ایمان دارم. 

2738