2410
2553

💖🙏💖🙏

🙏💖🙏

💖🙏

🙏

#خاطرات_حاجتروایی_ازنمازشب

#خاطرات_حاجتروایی_ازنماز_جعفر_طیار

🌷من بعد از چهارده سال دعا کردن فقط با خوندن 10ماه نماز شب خداوند همسری رو که میخواستم رزقم کرد دقیقا همونی که در قنوت وتر از خداوند خواستم با همون درجه از ایمان و اعتقاد ومعیارهای دیگری که در نظرم بود.بعضی شبها کامل میخوندم ولی بیشتر اوقات سه رکعت شفع و وتر رو میخوندم،همون ابتدا که شروع به خوندن نماز شب کردم چهل روز هم نماز جعفر طیار خوندم،چهل روز سوره یس و چهارده صلوات قبل وبعدش رو هدیه کردم به شهید ابراهیم هادی و ایشون رو واسطه قرار دادم اوایل آذر ماه چله تموم شد چند شب بعد ایشون به خوابم اومدن و گفتن نگران نباش به زودی حاجت میگیری و به لطف خدا همسری که میخواستم رزقم شد.من در تمام نمازهای واجبم آیه ربنا هب لنا من ازواجنا....ورب لا تذرنی فردا رو زیاد میگفتم.استغفار هفتاد بندی امیرالمومنین هم خیلی موثره...

من بعد از چهارده هزار صلوات و چهارده هزار ذکر یا جوادالائمه به نیت ازدواجم توفیق خوندن نماز شب پیدا کردم وبعد از اون با  گروه بی نظیر شما آشنا شدم.

عزیزان هیچوقت از قدرت خداوند ناامید نشین برای هر حاجتی که دارین باید اول خودتون رو برای داشتنش آماده وقوی کنین شاید اگر من نماز شب نمیخوندم خداوند توفیق داشتن همچین همسری رو بهم نمیداد چون طبیعتا من با خوندن نماز شب از نظر اخلاقی،روحی ،اعتقادی و شخصیتی خیلی تغییر کردم.

هیچوقت ناامید نباشین و خودتون رو برای رسیدن به حوائجتون تغییر بدین.

همیشه دعا گوی همه شما عزیزان هستم...

تقریبا نیم ساعت به اذان صبح میخوندم

چند شبی پیش اومد که نتونستم بخونم ،دقیق نمیتونم بگم چند شب ولی خیلی کم پیش اومد که نتونستم بخونم

🌷 از موقعیکه نماز شب رو میخونم حالم بهتر شده

افکار منفیم کم شده با اطرافیانم مهربون تر برخورد میکنم...زود عصبی نمیشم

🌷منم همینطور شدم کلا صبورتر شدم

🙏   💖 @khaterate_namazshab114 💖

💖🙏

🙏💖🙏

💖🙏💖🙏

ا💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

ا🍃🌺🍂

ا🌿🍂        

ا🌸.  

#زیارت_عاشورا

من چند سال پشت سر هم  میخوندم واقعا عالی بود یعنی هم معنوی هم مادی و هم برای هر کسی میخوندم مستجاب میشد ... به این صورت که روزانه میخوندم و اصلا قطع نمیشد و اگه حاجتی داشتم و یا برای مشکل کسی یا حاجت کسی میخوندم در کنار ختم روزانه ختم جداگانه برمیداشتم ..  مثلا برای کسی خوندم وام جورشد . برای امتحان دانشگاه .. همه رو پاس کرد وووو

دوستان ی موضوعی رو بگم ... چند وقت پیش در گروه خانمی گفتن میشه تو نماز شب ی قسمت هایی رو نگیم ... مثلا استغفار نگیم یا ...

ببینید هر ذکری که تو نماز شب گفته شده ی حکمتی توش هست .

چند روز پیش برای کسی که اصلا نمیشناختمش و اون مرحومه بی وارث بود در نماز شب در قنوت وتر هفتاد استغفار و سیصد العفو رو گفتم و دعا کردم ... همان شب ی نفر  اومد بخوابم گفت فلانی خدا خیرت بده راحت شدم  من فلانی ام ... چند ساله که برام دارن دعا میکنند صدقه میدن و ... ولی ازاینجا جابجا م نکردن امشب که دعام کردی منو بردن جای بهتری ... از استادمون پرسیدم گفت طرف گناه داشته که پاک نمیشده و بقولی ریشه دار بود و با استغفار نماز وتر گناه پاک شده ..

اینه که هیچ چیزی از نماز شب رو حذف نکنید

استغفار نماز شب ریشه گناهان رو پاک میکنه و کلا روح رو جلا میده

🌷بنظرم نماز شب ذکر استغفار

هر شب با عشق میرم چادر نماز سجاده قران میزارم تو آشپزخونه تا سحر واسه نماز شب بلند بشم

بعد نماز که واسه مادر امام زمان میخونم بعد اون باامام زمان حرف میزنم

یچیزی خیلی بهم آرامش میده وقتی با امام زمان حرف میزنم😭😭 بعد دعا میگم امام زمان دعام  تمام شد این زیارت عاشورا میخوام بهت هدیه بگم دیگه بعد اون زیارت عاشورا دیگه حاجت  نمیکنم  چون اون زیارت عاشورا هدیه دادم من در مقابل هدیه چیزی ازش نمیگیرم خالصانه واسه خودش دادم😭😭😭 اشکم در اومد

🌷من برای یک گناه چله زیارت عاشورا گرفتم نظر لطف امام حسین و خداوند مهربان تونستم اون گناه را کنار بگذارم

.•°°•.💞.•°°•.  

💛                          💚

`•.¸  ༄༅  @khaterate_namazshab114  💖

حاجت رواشی

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

💖🙏💖🙏

🙏💖🙏

💖🙏

🙏

🌷منم با نماز اول وقت گره از خیلی از مشکلاتم برداشته شد

چند وقت پیش موضوع مالی وکاری  که که ۵ سال ناراحتی زیادی برام درست کرده بود تو نماز شب از خدا خواستم که براورده بشه

یک بار خواستم و بعد کلا فراموش کردم  که چه دعایی کردم

ولی اعصاب خردی و رنجی که  اون موضوع  همیشه برای خودم و خانوادم بود ادامه داشت

تا یک روز که داشتم قران میخوندم همسرم گوشیش زنگ خورد و با ناباوری چند جمله گفت و تلفن و قطع کرد

بهم گفت فلان موضوع حل شد من با کمال ناباوری گفتم مطمئنی گفت اره الان بهم گفتن به این‌نتیجه رسیدیم کسی بهتر از شما  نمیتونه از عهده این کار بربیاد و کار مال شما

اینقدر منقلب شدم که خدایا سالیان سال از غیر از تو خواستم نشد ولی یکبار رو به تو کردم با چه عزتی نصیبم کردی  همونجا اشک هام ریخت

من چقدر از خدا دور بودم چقدر این سالها بی برکت دور از خدا گذروندم

چه سالهای زیادی از عمرم بی یاد خدا تلف شد

امیدوارم بتونم جبران کنم

🌷 سلام من با لطف خدا وبودن تو این کانال نماز شب خون شدم وخیلی خیر وبرکت در زندگی وروح وروانم جاری شده کمتر به فکر ارزوهای دور ودراز هستم باور کردم دنیافانی است سعی میکنم برای  بدی های دیگران وخودم استغفار کنم وناراحت نشوم همه چیز رو گذرا میدانم همش سر نماز دعا میکنم که خدا رذایل اخلاقی ام را ازبین ببره  اول برای همه دعا میکنم بعد خودم الهی بهحق این بارونی که الان داره میباره حاجت قلبی همه خوانندگان این پست براورده بشه ودرست ده ماه میگذره وفرزند دومم هم بایاری خدا ونماز شب براحتی وطی دوساعت بدنیا اوردم چون فرزند اولم بعد از پانزده ساعت بدنیا امد همه اینا را مدییون دلگرمیها و واین خدمت بزرگی که شما داشتید وکانال نماز شب ایجاد کردید میدانم هنوز یه حاجت بزرگ از نوید صفری میخام که نگرفتم شما واسم دعا کنید به اون ارزوی قلبیم برسم انشاالله همه اعضای کانال به حاجت قلبیشون برسن امین

🌷 من ی حاجتی داشتم ۶ ماه میخواستم نمازشب بخونم اما قسمت نمیشد چن روز پیش شرو کردم ب خوندن همون شب ک نیتشو کردم میخواسم بخونم حاجتمو گرفتم

🙏   💖 @khaterate_namazshab114 💖

💖🙏

🙏💖🙏

💖🙏💖🙏

2456
مررسی عزیزم همچنین

میشه نماز شب رو یه توضیح بدی

شفع چیه وتر چیه

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
میشه نماز شب رو یه توضیح بدی شفع چیه وتر چیه

بله عزیزم حتما‌.

🌈💦
💦
#نماز_شب_در_روایات

🌺 آثار نمازشب

1⃣ بازداشتن از گناه
2⃣ ریزش گناهان
3⃣ رفع مشکلات و گرفتاریها
4⃣ کسب نور دائم از بیداری شب
5⃣ نورانیت و زیبایی صورت
6⃣به اجابت رسیدن دعا
7⃣ گشایش درهای آسمان
8⃣درمان بیماریها
9⃣زیاد شدن روزی
🔟 خوشبویی بدن                  

☀امام صادق علیه السلام می فرماید:

« کسی که در قنوت نمازوتر, چهل مومن و سپس برای خود دعا کند خداوند دعاهای وی را مستجاب می گرداند.»

🌺#کیفیت_نماز_شب

🌀نماز شب مجموعاً یازده ركعت است:

1⃣هشت ركعت آن، كه دو ركعت، دو ركعت، مانند نماز صبح خوانده می شود یعنی چهار دو ركعتی به نیت نماز شب می باشد.

2⃣ دو ركعت نماز شفع: بهتر است در ركعت اول آن بعد از حمد، سوره «ناس» و در ركعت دوم بعد از حمد، سوره «فلق» خوانده شود.

3⃣ یك ركعت نماز وتر: بعد از حمد سه بار سوره «توحید» و یك بار سوره «فلق» و یك بار سوره «ناس» بخوانیم و می‌توان یك سوره تنها خواند، سپس دستها را برای قنوت به سوی آسمان بالا می بریم و حاجات خود را از خدا می خواهیم.
📖و برای چهل مؤمن دعا می كنیم(چهل بار بگویید ( اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنینَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمینَ وَ اَلْمُسلِماتْ )

🌸و طلب مغفرت می كنیم و هفتاد مرتبه می گوییم: «استغفرالله ربّی و اتوبُ الیه».

از پروردگار خود طلب آمزرش و مغفرت می كنیم و به سوی او بازگشت می نمایم.🎄

💥آن گاه 7 بار می گوییم «هذا مقامُ العائذٍٍِ بكَ منَ النّارِ»؛ (این است مقام كسی كه از آتش قیامت به تو پناه می برد)🔥😔

🌻و بعد از آن 300 مرتبه می گوییم: «العفو» و سپس می گوییم: «ربّ اغفرلی و ارحمنی وتُب عَلیَّ انّكَ انتَ التّوابُ الغفُورُ الرّحیم».[4]💐

🌷و سپس ركوع + سجده + تشهد + سلام .در پایان نماز شب تسبیحات فاطمة زهرا (س) را میگوئیم.

📚فضایل و آثار نماز شب، ص56 به نقل از وسائل الشیعه ج 3

💦

2714
خواااهش عزیزم  موفق باشی.😘😍 محتاجیم به دعا. حتما دعات میکنم

مرسی فداتشمم این روزا اصلا اوضاع خوبی ندارم خیلی دعام کن باشه؟🥺❤

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

🦋💥🦋✨⚡️🦋🌈💫

✨🦋⚡️🌈🦋💫

⚡️🦋🌈💫

🌈💫

🦋

💫

#حاجتروایی_توکل_به_خدا

#احترام_به_پدر_و_مادر

✍️یه خواهر بزرگتری می‌شناختم خواهر کوچکترش خوشگل بود و صدتا خواستگار خودش با مادرش صحبت کرد که ازدواج کنه برادر کوچکترش هم ازدواج کرده بود اون فقط صبوری کرد و دست از عبادت و احترام به پدرو مادرش برنداشت

تو یک ماه دوتا خواستگار براش اومد هر دو پولدار و با شخصیت فقط یکیش 10سال بزرگتر بود

پدرش گفت بااین سن بالاتره ازدواج کن

و اونم طبق معمول برعکس خواهر برادرش رو حرف پدرش حرف نزد

و الان من حاضرم قسم بخورم تو عمرم خوشبخت تر از این زن ندیدم

بهتر از همسرش مردی نیست خیلی مرد آقایی هست

این دختر پاک صبوری کرد سختی کشید ولی خدا تو این زمان داشته براش الماس میتراشیده که تقدیمش کنه

تازه میدونی تراشیدن الماس منظورم چی بود

منظورم این بود که اون مرد بخاطر پدر مریضش ازدواج نکرده بود و از جوونی جمعش کرده بود

ازدواج نکرده بود که دختری رو مجبور نکنه با پدر مریضش زندگی کنه

یا پدرش جلوی عروسش معذب نباشه

آنقدر این مرد آقاست

👈منتظر حضورتون هستیم 👇👇

🌈@hajatravai313🌈

🦋

💫

🌈💫

✨🌈🦋💫

💥🦋✨🦋🌈💫

⚡️🦋💥✨🦋🌈🦋💫

مرسی فداتشمم این روزا اصلا اوضاع خوبی ندارم خیلی دعام کن باشه؟🥺❤

نماز شب بخون حتما  

اگر برات سخته فقط نیت کن مثلا ۱۴ شب فقط یک رکعت وتر بخونی .اگر ساعتش برات سخته ساعت ده شب بخون

2706