2737
2734
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 86 پست
سلام آبجی جونم عصرت بخیر خوبی گلم.. حال خواهرت چطوره؟ 

سلام عزیزم.بمیرم اینقدر درد داشت که اصلا نتونست گوشیش رو روشن کنه.چون تهران عمل داشتن و فقط همسرشون همراه بودن .از طریق ایشون پیگیری میکردیم.میگفت درد داره..دعا کنید دیگه با این عمل این بیماری لعنتی دست از سرش برداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

أَلسَّلامُ عَلَى النِّسْوَةِ الْبارِزاتِ، سلام برآن بانوانِ بیرون آمده (از خیمه ها)، 💚السلام علیک ...

سلام ابجی جان خوبی ... صبحتون بخیر ... انشالا حاجت شما و دوستان روا🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹التماس دعا

اللهم صل علے محمد و آل محمد و عجل فرجهم و سهل مخرجهم.

به حق زینب کبری (س

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺

سلام خواهر عزیزم صبح بخیر من 100 صلوات هدیه میکنم به این شهید عزیز برای حاجتروایی دوستان التماس دعا 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2731
سلام خواهر عزیزم صبح بخیر من 100 صلوات هدیه میکنم به این شهید عزیز برای حاجتروایی دوستان التماس دعا& ...

سلام ب روی ماهت خواهری خوبی عزیزم خوش آمدی.. ممنون صبحت نورانی به لطف خدا 

یک دنیا ممنون چشم حتما 🦋🍁🌸💖

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
أَلسَّلامُ عَلَى النِّسْوَةِ الْبارِزاتِ، سلام برآن بانوانِ بیرون آمده (از خیمه ها)، 💚السلام علیک ...

مرسی خواهری 

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹
ممنون خواهر گلم  انشاالله بتونم لطفتو جبران کنم

خواهش میکنم نازنینم خوبی آبجی جونم 

شادی دلت بهترین جبرانه... آبجی جونم یه بچه گم شده اگر میشه براش دعا کن 

فامیل دوستمونه. @آتریتاجون    ‍ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2740
خواهش میکنم نازنینم خوبی آبجی جونم  شادی دلت بهترین جبرانه... آبجی جونم یه بچه گم شده اگر میشه ...

سلام صبحت بخیرخواهرم فدای دل مهربونت تو یادم اوردی. که مهربونی هرگز فراموش نمیشه فدات بشم 

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
سلام صبحت بخیرخواهرم فدای دل مهربونت تو یادم اوردی. که مهربونی هرگز فراموش نمیشه فدات بشم 

مدتها بود یادم مهربونی یادم رفته بود از بس ندیدم و خواهری دلم اتیشه خونه شبها خواب ندارم الان چهار شبه خواب ندارم برا اون طفل معصوم من اونو از امام رضا جواد الایمه و  دردونه امام حسین میخوام هر کدوم ب یه دلیلی 

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 

سلام ب روی ماهت خواهری ممنون صبحت نورانی به لطف خدا خوبی عزیزم... خدانکنه قشنگم زنده باشی عزیزم.... توکل به خدا ان شاء الله زود زود پیدا میشه..