2737
2739
عنوان

کسی اینجا به قوانین ازدواج وارده

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 46 پست
بله دراین صورت راحت میتونه مهریه روپرداخت کنه وطلاق زنش وبده .من منظورت ومیفهمم ولی درازدواج سعی کن ...

مشکل اینجاست آدما ممکنه تغییر بکنن شناخت کامل به این راحتیا امکان پذیر نیست  با این وجود دست خانوما به هیچ جا بند نیست منم آدمی نیستم که بتونم به این راحتی تحمل کنم کسی بدون اینکه حتی یه ذره هم دچار مشکل بشه از من سواستفاده کنه ممنون از راهنمایی هاتون چشممو باز کردید

دقیقا جالبه راجع به مردا که میشه قوانین هزارو چهارصد سال پیشو مطابق با زمونه به نفعشون عوض میکنن ولی ...

آفرین ای مطلب که گفتی منظورم ذکرشرایط عقدو ارث وچیزای دیگه که فکرکنم درسوره نسا خداوند فرموده برای زمانه دوران جاهلیت بوده برای زمانی که زن ودخترروشوهریاپدرمثل یه کالامیفروخت برای زمانی که دختران ودرکل زن انقدر پست وکوچک بودن که زنده  بگور میکردن دراون شرایط پیامبر ارام ارام مقام زن روباتایین ارث بالااورد وکشتن دختران روحرام دونست طبق فرموده خداوندامااگر قضات واقایون  درموردحقوق زنان مطابق قران عمل کنن پس چه فرقی باافراد دوران جاهلیت دارن این عقلانی نیست وازاونجایی که اسلام دین عقل قبولش ندترم ومنطقه من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘