2737
2734
عنوان

کسی اینجا به قوانین ازدواج وارده

351 بازدید | 46 پست

لطفا فقط کسایی که واردن جواب بدن 

آیا مرد بدون اجازه ی همسر اول  میتونه چند تا زن عقد کنه یا صبغه کنه؟ اگر مجاز نیست و انجام بده بابد زن دومو طلاق بده؟

درچه صورت مرد میتونه بدون رضایت همسر زنو طلاق بده؟

آیا میشه شرطی ضمن عقد گذاشت که مثلا در صورت خیانت مرد موظف بشه که نصف اموالشو به نام زن بکنه؟

میخوام اطلاعاتم از این قوانین بالاتر بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

تاجایی که می‌دونم بدون اجازه همسر اول نمیتونه همسر دوم رو عقد دائم کنه ولی صیغه میتونه.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

صیغه رو میتونه ولی ازدواج دائم بااجازه همسر.درمورد شرط ضمن عقد هم هرچیزی که مطابق منطق وشرع باشه میشه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

میشه شرط گذاشت واسه زن عقدی دوم رضایت زن اول رو باید بگیره صیغه هام اجازه نمیخواد عوامل زیاد مثلا نازایی عدم ناتوانی جنسی یا غیره

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

میتونه عقد دائم کنه ولی برای ثبت نیاز به اجازه همسر داره

ولی خب تا دلش بخاد میتونه صیغه موقت کنه و قانونی هم هست با اجازه‌ی دین اسلام 😐

و اینکه نمیشه همچین شرطی گذاشت که اگه خیانت کنه…

ازدواج موقت بدون اجازه همسر اول جرم نیست و نمی توان آن را باطل قلمداد کرد . عقد ازدواج موقت یا صیغه بدون اجازه همسر اگر از طریق همسر در دادگاه ثابت شود قانون به او حق طلاق برای جدایی از مرد همراه با وصول مهریه خواهد داد البته اگر مرد شرط ازدواج با اجازه همسر در عقد نامه را امضا کرده باشد در غیر این صورت زن با اثبات عسر حرج می تواند طلاق بگیرد .

صیغه میتونه بکنه. ولی ازدواج دایم نه. اگرم ازدواج دایم کنه( که نمیتونه) به زن اول حق طلاق میدن و راحت میتونه خودشو مطلقه کنه. مرد هر وقت بخواد میتونه زن رو طلاق بده . دلیل خاصی نیاز نداره. فقط مهریه رو باید بپردازه. در صورت خیانت و غیر خیانت از این قانونا میتونن سرپیچی کنن. بهتر اینه یه چیزی به اسمتون کنه . یا که مهریه تون بالا باشه خودش خوبه. 

یه خانم مستقل و قوی 
2706