2737
2739
عنوان

بچه ها کمکم‌ کنین دوجان گرفتار شدم..

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 29 پست
سلام عزیزم چند وقته ازدواج کردی. الان کرونا بهترین بهانه است بگو شوهرم به خاطر مادرها مون خیلی نگران ...

6 ماهه عروسی کردم ..دلیلاش خیلی منطقیه اینکه میگه مارو ی بار دعوت نکردن خونشون تازه عروسیم ولی هی میخوان بیان بیوفتن رو سرت بخورن و چمیدونم نظر بدن غیبت کنن فکرتو بد کنن ..من ی عمره با اونا بودم الان هی میگن بیایم خونتون من نمیدونم خیلی سخته بگی نیاین حالا بهونه میارم ولی یبار دو بار سه بار بقیشو چ کنم خخخخ

••͜<⃟♥️⃟😍⃟>

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگع بدم میاد ازشون انرݫی منفی میدن چمیدونم میان تو رو پر میکنن میندازن ب جون من ک اینو نداری زندگیت ...

براچی هرکی هرچی میگه میزاری کف دست شوهرت ؟

بعد هم جلو شوهرت وایسا بگو نمی تونم با دیگران ارتباط نداشته باشم که شما خوشت نمیاد اگه تو جمع دوستانه نباشم افسرده میشم 

موقعی هم که از دوستات حرف میزنی فقط خوباش رو برا شوهرت تعریف کن

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

هی بهانه بیار خودشون دیگه نمیان 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728
6 ماهه عروسی کردم ..دلیلاش خیلی منطقیه اینکه میگه مارو ی بار دعوت نکردن خونشون تازه عروسیم ولی هی می ...

بگو نوبتی هم باشه نوبت ه منه بیام خونتون 

رفت و اومد یه بار شما میای یه بار من پ

بعد ببین چطوری جمع می کنن می رن

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
براچی هرکی هرچی میگه میزاری کف دست شوهرت ؟ بعد هم جلو شوهرت وایسا بگو نمی تونم با دیگران ارتباط ندا ...

قوم خویش هستیم کلا فک کنم ازشون ی چیزایی دیده شنیده دوستام همون دخترخالم دختر داییم اینا هستن😢

••͜<⃟♥️⃟😍⃟>
میگع بدم میاد ازشون انرݫی منفی میدن چمیدونم میان تو رو پر میکنن میندازن ب جون من ک اینو نداری زندگیت ...

لابد تو حرفای دوستاتو به شوهرت رسوندی که اونم بدبین شده.بنظرم هیچیزو نباید به شوهرت بگی بعدا علیهت استفاده میکنه

2740
بگو نوبتی هم باشه نوبت ه منه بیام خونتون  رفت و اومد یه بار شما میای یه بار من پ بعد ببین چطو ...

خخخخ😂😂..اونا یکم وضع مالیشون جالب نیس و خیلیم خسیسن من یکم از اونا بهترم و اینا هی میان ..ولی باور کن من اصلا دوس ندارم خونه کسی برم ایقد مهمونی اصلا بدم میاد 😭

••͜<⃟♥️⃟😍⃟>
شوهر من نمیذاره به خواهرم حتی زنگ بزنم خیلی داغونم نمیدونم چیکار کنم

وای خیلی بده سختگیر باشه

والا مامانم بهم دلداری میده میگه اولاش همینجوری صبر کن درس میشه حالا من صبر کردم 😭

••͜<⃟♥️⃟😍⃟>
6 ماهه عروسی کردم ..دلیلاش خیلی منطقیه اینکه میگه مارو ی بار دعوت نکردن خونشون تازه عروسیم ولی هی می ...

عزیزم اوایل ازدواج این حساسیت ها هست شما فقط مراقب باش شوهرت ناراحت نشه چند وقته دیگه خودشون بی خیال می شن به اون ها هم بگو خودم خبرتون می کنم اگه باز سراغ گرفتن بگو شرایط جور نشده تازه عروس دامادیم بیشتر دعوتمون می کنم یا بیرونی خودشون حساب کار میاد دستشون