2737
2734
عنوان

پمپ درد برای سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2473 بازدید | 48 پست
وقتیم بیای خونه بازم درد داری دیگه تاچند روز باید خودت شیاف استفاده کنی

بعد سز شیافت میدن؟ببخشید مقعدی هست؟؟ سز خیلی عمل درد اوریه؟؟؟؟

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

عزیزم ازتجربه خودم بگم ...اولا که با خوندن تایپیکت رفتم روز زایمانم تمام درداش یادم اومد  ولی خب به لحظه دیدن بچه میارزه...من پمپ درد داشتم هزینه اش یادم نیست ... والا یاپم نیست چقدر موثربود تو آروم کردن درذ....اما اگه بی حسی کمربه پایین داری حتما حتما تا وقتی دکترت نگفته سرتو به هیچ وجه تکون نده و بالا نیار چون من بعلت سهل انگاری پرسنل که شکممو فشارنداده بودن ظاهرا بقایا موند و‌بعداز بین رفتن بی حسی شکم تازه دوخته شدمو فشارمیدادن مردم وزنده شدم و فشارمیدادن ما کامل میومدم بالا ازفرداش سردردوحشتناکی اومد سراغم واقعا وحشتناک وتا یه هفته طول کشید به حدی که سرمو میکوبوندم به درو دیوار....پس حواست باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ازتجربه خودم بگم ...اولا که با خوندن تایپیکت رفتم روز زایمانم تمام درداش یادم اومد   &nbs ...

اره اینو شننیدم ک نباید سرتو تکون بدی سر درد میگیری...البته بیشتریا دچار اسپاسم و گرفتگی گردن در بیحسی کمر میشن.بهرحال روزای سختو گذروندی مامان مهربون.چ ادمای بیفکری ک بعد دوختن دوختن یادشون اومد ک فشار ندادن.فکر و ذکرشون سر عمل کجاس واقعا

اره اینو شننیدم ک نباید سرتو تکون بدی سر درد میگیری...البته بیشتریا دچار اسپاسم و گرفتگی گردن در بیح ...

چی بگم والا خیرسرشون بهترین بیمارستان خصوصی استانمونه ..خیلی وقته دیگه دکترا و ... طبابت وپزشگی شده تجارت متاسفانه ... 

2742