2752
2739
عنوان

درآمد زایی💕

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 30 پست

مداوم پست گذاشتن معنیش این نیست که هرروز پست بزارید میتونید هفته ای ۳بارپست بزارید ولی همیشه این رو انجام بدید

دوست عزیزم ریپلای کن نظرت هرچی باشه محترمه😄پیج اینستامrangipangishop

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پستهام اکسپلور میره قیمت هم میگیرن ولی سفارش نمیدن

با اینکه قیمتهام با حداقل سوده

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

اگه هرسری که پست میزارید نور کارتون قشنگ باشه و کار تمیز وباکیفیت باشه بازخوردبیشترمیشه و پستا لایک و سیو بیشتری میگیرن برای همین اینستامیبینه که پیج شما رشدکرده پس شمارومیبره اکسپلور و فرصت بیشتری بهتون میده

2731
من پستهام اکسپلور میره قیمت هم میگیرن ولی سفارش نمیدن با اینکه قیمتهام با حداقل سوده

میتونید تبلیغ بدید براتون انجام بدن و توی پیام هاتون حتما ارزش کارتون روحفظ کنیدمثلا بنویسیدکارتون جنسش چیه فرقش با نمونه های ارزونتر چیه

درامدت چه قدره؟

بستگی داره چقدر فعالیت کنم۴حدودی البته جزاین کاردیگه ایم دارم تواینستا

یه مشکلی که پیج خودم داشت و من نمیدونستم این بودنور عکسا خوب نبود و زمینه ی پستا شلوغ بود برای همین زمینه رو ساده تر ولی رو محصول باجزئیات بیشترکارکردم

کار توی اینستا درآمد مشخص نداره میتونی یه ماه صفرتومن یه ماه ۱۰تومن کارکنی بستگی به میزان فعالیتت داره

راجب پیج خودم یه هفته ای که میزان کارم به شدت خوب بودیک روز ۳تومن سفارش گرفتم یه ماهیم بود که کل یک ماه ۳تومن درآمدم شده بود

باز یکی از اشتباهاتی که خودم انجام دادم این بود که یه مدت وقتی سرم شلوغ بود و کارارو بسته بندی میکردم به پیج اهمیت ندادم و رضایت مشتری نزاشتم

حتما همه ی رضایت مشتری هارو اسکرین شات بگیرید بزارید

اسکرین شات رضایت هارو هم میتونید با اسم هم بی اسم بزارید ولی بنظرخودم بی اسم بهتره چون بعضی مشتری ها میرن آیدی رو برمیدارن راجب کار نظرمیپرسن و ممکنه مشتری کلافه شه

خوشحال میشم اگه تونسته باشم به کسی کمک کرده باشم درکل دیگه میرم فعلاروزتون بخیرقشنگا❤

عالی بودی

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy