2752
2734
عنوان

کاش هدایت بشه یا بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 26 پست
کاش کمپ اجباری هنوزم برد میبردینش... فک کنم از طریق شکایت بتونین عزیزم ببرین کمپ باباتونو

ای بابا دلت خوشه....این مملکت نمیشه کاری کرد....فوقش یه هفته میبرن زندان ازاد میکنن باز میفتن به جون خانوادشون  چون دیدم از نزدیک...ادم‌ معتاد یه زالوئه که فقط با مرگش اطرافیان از دستش راحت میشن

وای طفلک حق داره کاش زودتر ازدواج کنه خلاص شه مادرت بهتره؟

خداروشکر خوبه ولی پوست و استخونن همش غصه میخوره بابام حرصش میده ...اعصاب نداره دیگه بخاطر غم ها و عوارض عمل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم  واقعا شرایطتت سخته ب نظرم باباتو کلا رها کنید بره شاید بخودش بیاد دیگ خرجشو ندین

دلم از یه طرف به حالش میسوزه... مامانم اگه یه درامد میداشت ولش میکرد طلاق میگرفت میرفت...از طرفی هم از ابرومون میترسیم

2731
بخون شاید بفهمی چقدر خوشبختی و چه پدر خوبی داری

به احتمال زیاد پدرتون بیماری روانی شدیدی داره چون هزیان وتوهم داره حتما بایه روانپزشک صحبت کنید متاسفانه قابل درمانم نیست اگه دیدی خیلی ازیت میکنه برید اداره پلیس ببینید میتونید از راه قانونی کنترلش کنید مثلا منتقلش کنن یه حای که ازش مراقبت بشه 

ای بابا دلت خوشه....این مملکت نمیشه کاری کرد....فوقش یه هفته میبرن زندان ازاد میکنن باز میفتن به جون ...

حرفاتو میفهمم عزیزم همسر منم عین بابای تو بود بردمش کمپ الان هشت سالع ورق برگشته.... 

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
به احتمال زیاد پدرتون بیماری روانی شدیدی داره چون هزیان وتوهم داره حتما بایه روانپزشک صحبت کنید متاس ...

دکتر نمیره...خودمون خواستیم هزینه دکترو بدیم نمیرفت‌....یه ادم روانیه که هممونو داره مریض میکنه

دکتر نمیره...خودمون خواستیم هزینه دکترو بدیم نمیرفت‌....یه ادم روانیه که هممونو داره مریض میکنه

نمیتونه نره برو پیش روانپزشک خودت وبگو تهدید میکنه وازارمون کیده وهزیان وتوهم شدید داره براش پرونده تشکیل بدن که بستری بشه اکثر کسایی که اسکیزوفرنی وبیماری های این مدلی دارن رو به زور بستری میکنن 

شوهر خاله منم اینجوری بود ولی اون اعتیاد وخ ودارضایی نداشت ولی اصلا کار نمی کرد مدام تو کوچه اشغال جمع میکرد میاورد خونه حموم نمیرفت شبا بیدار میشد وتا صبح با خودش حرف میزد بیماریش ارثی بود خواهرشم اینجوری بود 

دلم از یه طرف به حالش میسوزه... مامانم اگه یه درامد میداشت ولش میکرد طلاق میگرفت میرفت...از طرفی هم ...

الان مگه اون ب مامانت خرجی میده ؟ شده ی بار اضافه واسه همتون اون با این رفتاراش بدتر مایه ی ابرو ریزی آینده خواهرات با اون چی میشه اخه