2733
2739
اصلا درد نداشت واسم  منم از حرف نی نی سایتیا خیلی استرس گرفته بودم

خیلی اینجا آدم الکی استرس میگیره 

من خودم درمانم ۳ ماه عقب افتاد بخاطر استرس های اینجا 

خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی
سلام مبارکه باردار شدی بسلامتی  تیکر بارداریتو دیدم خیلی خوشحال شدم  انشالله بسلامتی نی ...

سلام عزیزم ممنون سلامت باشید

آره دکترم رو عوض کردم اون برام عکس رنگی ندشت انجام دادم و تشخیص داد که سقط هام به خاطر تیروئیدمه که بهم دارو دادهمون ماه باردار شدم 

انشالله توهم به زودی تیکر بارداری بزنی 

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم ممنون سلامت باشید آره دکترم رو عوض کردم اون برام عکس رنگی ندشت انجام دادم و تشخیص داد که ...

خداروشکر

برام دعا کن این ماه میخوام اقدام کن خدا کنه این بار خارج رحم نشه خیلی میترسم

خداروشکر برام دعا کن این ماه میخوام اقدام کن خدا کنه این بار خارج رحم نشه خیلی میترسم

انشالله که به زودی نتیجه میگیری فقط زیر نظر دکتر باش که خدا نکرده دوباره تکرار نشه ..عکس رنگی هم اگه نرفتی حتما برو من ماه بعدش که رفتم عکس گرفتم باردار شدم

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2728
انشالله که به زودی نتیجه میگیری فقط زیر نظر دکتر باش که خدا نکرده دوباره تکرار نشه ..عکس رنگی هم اگه ...

زیر نظر دکتر هستم این ماه که گفتم قصد اقدام دارم گفت یکم عفونت داری بذار برطرف بشه بعد اقدام کن

عکس رنگی هم گرفتم هیچ مشکلی نداشتم

زیر نظر دکتر هستم این ماه که گفتم قصد اقدام دارم گفت یکم عفونت داری بذار برطرف بشه بعد اقدام کن عکس ...

خب خداروشکر انشالله که بهترین ها برات رقم بخوره🥰

فقط میترسم که نکنه بازم خارج رحم بشه

نه استرس نداشته باش اگر عفونت نداشته باشی و لوله هاتم باز باشه دیگه دلیلی نداره خارج رحم باشه 

جالبه من دوبار که سقط داشتم هر دو تا از تخمدان چپ وحتی خارج رحمیم هم از لوله چپ بود ..ولی اینبار که باردارشدم کلا از تخمدان راست بود اگر خدا بخواد هیچ کاری نشد نداره فقط فقط امیدت به خدا باشه 

2738
نه استرس نداشته باش اگر عفونت نداشته باشی و لوله هاتم باز باشه دیگه دلیلی نداره خارج رحم باشه  ...

توکل برخدا

برام دعا کنید خواهش میکنم

نه ای وی اف میکنیم بخاطر مشکل همسرم ولی چون یک سال ونیم از عکسم گذشته باید مجدد عکس بدم

توکل بر خدا انشالله بزودی جواب میگیری بدون دردسر