2733
2739

سلام 

این یکی از کاراییه که علیه امامای ما انجام دادن 

روز شهادت امام حسین (ع)... چهارشنبه است 

امام سجاد هر هفته در این روز روضه برای شهدای کربلا میگرفتند و این برای دشمنان ما سنگین بوده 

در نتیجه برای تمسخر میگفتند که "سید ها روز چهارشنبه دیوانه میشوند" 

گفتن و ادامه دادن این حرف رواج همون کار دشمنایه امام حسینه... 😘💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ساداتم و خودم هم به شوخی همیشه اینو میگفتم اما یکی از کاربرهای نی نی سایت دلیلش رو با ذکر من ...

والا روایات میگن حضرت زهرا (س)در روز چهارشنبه سیلی خوردن ب دلیل همینه که سیده ها روز چهارشنبه عصبی میشن من خودم هم سادات هستم

والا عزیزم کل سادات از حضرت فاطمه وصلن به پیامبر یعنی از ی خانوم.. ولی میگن سادات از مادر نمیرسه😐ا ...

سید به هاشم یا عبد المطلب و نسل اونا گفته میشه و چون امام علی هم مثل پیامبراکرم از نسل عبدالمطلب هست پس سید محسوب میشه و فرزندان ایشون اعم از ائمه و حتی  حضرت ابوالفضل که از نسل حضرت زهرا نیست سید هستن. 

پس سیادت ائمه از پدرشون امیرالمومنین به ارث رسیده.

ضمن اینکه اوناییکه مادرشون سیده هست هم قابل احترامن

2731

بعد از حادثه فجیع کربلا و اسارت خانواده امام حسین(ع) وقتی اونها به مدینه برگشتن هر چهارشنبه زین العابدین(لقب امام سجاد ع به معنی زینت عبادت کنندگان) برای امام حسین و شهیدان کربلا مراسم عزاداری برگزار میکرد و هر چهارشنبه مختص به یک نفر بود مثلا یکبار برای امام حسین ع بود،یکبار برای علی اکبر ع و...(اولین کسی که برای امام حسین ع مجلس عزاداری برگزار کرد هم ایشون بودن و همین مجلس‌ ها بود که حرص امثال بنی امیه رو در می آورد) دشمنان اهل بیت هم که چشم دیدن عزاداری مردم برای امام حسین ع رو نداشتن و بعضی از اونها توی این مجالس شرکت کرده بودند و شیون و گریه و زاری و عزاداری اونها برای امام حسین ع رو دیده بودند بین مردم مدینه اینطور شایعه پخش کردن که بنی هاشم(خانواده امام حسین ع) چهارشنبه ها دیوانه میشند