2737
2734
عنوان

کساییفرزند پیش دبستانی دارن یا میخوان ثبت نام کنن بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 22 پست
احیانا منظورتون سنجش نیست که قبل از پیش دبستانی  یا کلاس اولی‌میگیرن

بله همونه،پیش دبستانی علامه یا مثلا نیما یوشیج

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی عالیه ،پسر من الان ۴ سالشه،خیلی همکاری نمیکنه،زود خسته میشه،میترسم نتونم خودم بهش اموزش بدم

خب کوچیک اون فقط بازی کردن دوست داره هنر شمام اینکه تو بازی اونم گاهی مطلبی رو بگی نه دایم 

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
شما کدوم پیش میره فرزنده گلتون؟سنجش گفتاری چیه؟؟

یعنی وقتی باهاش صحبت میکنن بررسی میشه که میتونه کلمات رو به خوبی ادا کنه، میتونه حروف ل و ژ رو خوب بگه، دایره لغاتش مناسب سن هست، توی ارتباط کلامی و چشمی با سوال کننده همراه هست

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
عزیزم من خودم مربی پیشم  خیلی کلاس اولی اومدن فرستادیمشون پیش دبستان فشرده توی خوزستان اجباری ...

همش الکی من خودم رفتم پرسیدم گفت سنجش کلاس اول اوکی بشه فشرده هم نمیحواد ...کلی دورم کلاس اولی امسال ک پیش نرفتن‌‌...مطمینم اجباری نیست و تهرانم بای

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2738