2703
2553

سلام میخوام بدونم برای پیش دبستانی چه آزمونی از بچه میگیرن؟سوالاتش چی هست؟مثلا پیش دبستان علامه طباطبایی تو مرزداران یا حالا مابقی پیش دبستانها

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ازمون نمیگیرن یعصی مدارس واسه کلاس کارشون ازمون میگیرن که مثلا ما خیلی خفنیممم

خب همون دیگه،مثلا علامه یا نیما یوشیج از بچه تست میگیرن میخوان بدونم سوالاتشون چی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا پیش اجبار نیست ازمون دیگه چیه والا...من ک اصلا ثبتنامش نکردم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2456
اصلا پیش اجبار نیست ازمون دیگه چیه والا...من ک اصلا ثبتنامش نکردم

من شنیدم میگیرن،سوالاتشون هم نسبت به یه بچه ۴ یا۵ساله خیلی سخته،دیگه خیلی باید اموزش ببینی تا بتونی جواب بدی 

پیش دبستان اجباره اگه ثبت نامش نکنی کلاس اول نمیتونه بره

نه نیست عزیزم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2714
در حد شناخت چپ و راست، شناخت رنگ ها، سنجش گفتاری نو آموز 

شما کدوم پیش میره فرزنده گلتون؟سنجش گفتاری چیه؟؟

من شنیدم میگیرن،سوالاتشون هم نسبت به یه بچه ۴ یا۵ساله خیلی سخته،دیگه خیلی باید اموزش ببینی تا بتونی ...

من خودم خونه کار میکنم پیش هم ننوشتم چون اجبار نیست ....تو مدارس دولتی اصلا پیش دبستان وجود نداره اونایی هم ک تک و توک دارن خود مدیر کلاس گذاشته معلم بیرون اورده هزینه هم با اولیا وگرنه تو اموزش پرورش پیش اجبار نیست

من خودم خونه کار میکنم پیش هم ننوشتم چون اجبار نیست ....تو مدارس دولتی اصلا پیش دبستان وجود نداره او ...

چه کتابهایی گرفتید؟؟من خیلی سختمه بهش نقاشی یاد بدم

چه کتابهایی گرفتید؟؟من خیلی سختمه بهش نقاشی یاد بدم

۲۴ جلدی حواستو جمع کن داره روزی تهش ی ساعت نیم ساعت میشینه کار میکنیم...چیزی ک علاقه داره رو کار کن شاید نقاشی دوست نداره...پسر من رنگ امیزی رو بیشتر از کشیدن دوست داره ولی باز تو بازی مجبورش ب کشیدن میکنم همین امروز چهره شاد ناراحت تعجب کشیدیم با ی در نوشابه گفتم بزار دورصو بکش بشه صورت.....

۲۴ جلدی حواستو جمع کن داره روزی تهش ی ساعت نیم ساعت میشینه کار میکنیم...چیزی ک علاقه داره رو کار کن ...

اکی پس براش میخرم،این ۲۴ جلدی بهتره یا کتابهای کاج؟

اکی پس براش میخرم،این ۲۴ جلدی بهتره یا کتابهای کاج؟

تقریبا مشابه... من از سال قبل دارم همینو جلو میرم.....خودم دو سه صفحه از جلد های مختلف انتخاب میکنم انجام میده..مثلا ی جلدش فقط لوح نویسی خوب ی مدت انجام بده رد هم خسته میشه کردمش ی روزی درمیوم ی صفحه یا نصف صفحه لوح... ی صفحه کار مفاهیم حالا علوم داره ریاضی داره....بعضی وقتام ک بازی متفرقه یا خودش پشنهادی بده....عصرام دو ساعت میره حیاط با بچع همسایه ک هم سنش بازی میکنه ...بنظرم خیلی نباید درگیر اموزش بشه

تقریبا مشابه... من از سال قبل دارم همینو جلو میرم.....خودم دو سه صفحه از جلد های مختلف انتخاب میکنم ...

خیلی عالیه ،پسر من الان ۴ سالشه،خیلی همکاری نمیکنه،زود خسته میشه،میترسم نتونم خودم بهش اموزش بدم

2706