2733
2739
عنوان

حس بویایی چشایی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 27 پست
آغاز افسردگیه من الان 2هفتس حس بویایی چشاییمو از دست دادم  کم داخل خونه تنها بودیم و بیکار و ا ...

😂🤣🤣اخ اخ گفتی منم ولی الان نمیدونم چندروز گذشته خوب شدم ی تاپیکم زدم راجبش یکی گفته بود اب نمک بریز بینیت 

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 
منم اینطور بودم منو مامانم ۳ روز نداشتیم اصلا این حس رو 🥲ولی برگشت خداروشکر هنوز هم کاملا خوب نشدیم ...

من انقد بو میکنم دارچین گلاب نعنا 2هفتهه درگیرم ولی بر نگشته همسایمون یسال اصلا حس بویایی چشایی نداشت 

یکی از دوستام 6ماه نداست،،، اصلا معلوم نی کی برمیگرده خودمم دارم دیوونه میشم آرزوم شده یروز حس بویایی چشاییم برگرده ی غذا خوشمزه بخورم الان بهترین غذاهارو بیارن برام اصلا مهم نیس واسم😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما توروخدا برای سلامتی همه مریضا و شوهرم این دعاهاروبخونین کرونا داره ریه ش درگیره کسی نیس بهش ب ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم، ان شالله خوب میشن نترس گلم. خیلیا گرفتن الان خوب خوبن

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2731
من انقد بو میکنم دارچین گلاب نعنا 2هفتهه درگیرم ولی بر نگشته همسایمون یسال اصلا حس بویایی چشایی نداش ...

منم اینطور بودم دکتر گفت بستگی داره ممکنه تا ۶ماه الی۱سال برنگرده نگران نباش خوب میشی 

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!

الهی بمیرم برات بهارمممم من الان فهمیدمم چی شدی آخه تو گل دخترررر😭😭😭😭تست دادی مثبت شد؟الان حالت چطوره؟؟؟🥺🥺🥺🥺🥺

یه صلوات برای ظهور پدرمون امام زمان‌ میفرستی رفیقم🌻                                                                                            
الهی بمیرم برات بهارمممم من الان فهمیدمم چی شدی آخه تو گل دخترررر😭😭😭😭تست دادی مثبت شد؟الان حالت ...

سلام قشنگم

عارع تست دادم مثبت شد

فعلا ک چندروز بویایی چشایی ندارم...

امروز ظهرم نفس تنگیام شروع شد

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2740
سلام قشنگم عارع تست دادم مثبت شد فعلا ک چندروز بویایی چشایی ندارم... امروز ظهرم نفس تنگیام شروع ش ...

سلام بهار جانم خوبی عزیزم... دلم برات تنگ شده کجایی؟ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام بهار جانم خوبی عزیزم... دلم برات تنگ شده کجایی؟ 

سلام قشنگم شکرخداخوبم توخوبی منم این روزا ددگیر کارم 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
سلام قشنگم شکرخداخوبم توخوبی منم این روزا ددگیر کارم 

سلام ب روی ماهت خواهری الهی همیشه خوب باشی... موفق باشی عزیزم... ممنون شکر 💖💕🙏

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام دختر مهربون  دلم برات تنگ شده بود عزیز دلم 🥺🥺

سلام قشنگم🥺قربونت برم ک