2703
2553
عنوان

حس بویایی چشایی😭

498 بازدید | 27 پست

واییییی خدا بچه ها من حسامو ازدست دادم 😭

امروز سرناهار متوجه شدم

بوی نعنا سیر اصن متوجه نشدم

بوی عطر ادکلنامم متوجه نمیشم

فقد چیزی ک شیرینی یا شور باش زیاد متوجه میشم

اونم داره ازدست میره😭

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
کرونا 😐

خودمم میدونم 

خب کرونا دارم دوروز تستم مثبت شده

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2714
خودمم میدونم  خب کرونا دارم دوروز تستم مثبت شده

نترس عزیزم من 2هفته هیچ بو وهیچ طعمی رو نمیفهمیدم خیییلی نگران بودم هیج علاعم دیگه ای ام نداشتم که بگم کروناس.بعد 2هفته خودش خوب شد

ما 7تا خواهریم با 2تا برادر .خدایا هممونو سلامت نگهدار.مادرمو امسال از دست دادم بدون خداحافظی واسش صلوات بفرستین ممنون میشم😢😢

منم اینطور بودم منو مامانم ۳ روز نداشتیم اصلا این حس رو 🥲ولی برگشت خداروشکر هنوز هم کاملا خوب نشدیم اما خوب شدیم حس بویایی و اینا ، شما هم سعی کن کلی چیز بو کنی اسپند ، ادکلون تا برگرده 

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!

خانوما توروخدا برای سلامتی همه مریضا و شوهرم این دعاهاروبخونین کرونا داره ریه ش درگیره کسی نیس بهش برسه تنهاست وضع مالیمونم خیلی بده توروخدا دعاکنید حالش خوب شه انشاالله حاجت رواشین اجرتون باخدا

بسمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (256) اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ (257

میشه واسه سلامتی عزیزانم وشفای نی نیم صلوات بفرستین😢
2706