2737
2739
نه عزیزم اشتباه نکن من ازش بچه دارم

😎ولی منو بیشتر دوست داره 

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اشتباه نکن من ازش بچه دارم

او اوه دوتا هوو همو پیدا کردن😃😂😂😂

پیامک دختر به پسر :                                           زن یعنی من که عشوه هایم دود میکند ابهت مردانه ات را                                                                   پاسخ پسر :                                                   قلبونت بلم عچیچم من دل بلابل تو ابهتی ندالم بوچ بوچ😚                                                           بیاین همین الان دست جمعی خودکشی کنیم😶😶😶
2731
اوههههه به منم گفتن😑😬 من جواب ندارم سرمو انداختم پایین اومدم

من دیونم ی بارم یکیشوکتک زدم😁

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
من بود م فقط میخندیدم که چه بلایی سرش اومده

وقتی رفتیم اتاقم بهش گفتم میدونستی خیلی بی تربیت و بی شعوری؟

اونم فقط قرمز شد چیزی نگف انقد اون لحظه از دستش عصبی بودم اصن خندم نمیگرف  

پیامک دختر به پسر :                                           زن یعنی من که عشوه هایم دود میکند ابهت مردانه ات را                                                                   پاسخ پسر :                                                   قلبونت بلم عچیچم من دل بلابل تو ابهتی ندالم بوچ بوچ😚                                                           بیاین همین الان دست جمعی خودکشی کنیم😶😶😶
وقتی رفتیم اتاقم بهش گفتم میدونستی خیلی بی تربیت و بی شعوری؟ اونم فقط قرمز شد چیزی نگف انقد اون لحظ ...

😂😂😂😂😂😂😂عجب پر رو بوده اومده تو اتاقم با شریک زندگیش صحبت کنه مثلاااا

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست
😂😂😂😂😂😂😂عجب پر رو بوده اومده تو اتاقم با شریک زندگیش صحبت کنه مثلاااا

خیلی خیلی😂😂😂

2738