2703
2553

یادم‌نمیاد

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

چ ک......ی هستی😑

منم گفتم ننتو......

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چادر سر کرده بودم‌بهم‌گف خانوم‌چادر ازمدافتاده بهش‌گفتم‌حتمن‌ننه ات ازمد انداخته😊

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
2456

نگفتن ولی دم آموزشگاه زبان با بقیه دوستام بودیم ی پسر۱۲ ۱۳ ساله همین طور م دوست رو میشد گفت دکتر استرنج هستم

خیلی سس نمک بود😐😐

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

داشتم یه چی میخوردم بهم گفت چه با مزه  غذا میخوری .... تا خونه هم دنبالمون بود منم سرمو برنگردوندم و شماره انداخت رفت تو جوب آخرش هم به خستگیش پی برد و به افق جوب خیره شد

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست
2714

واااییییی.

یه سری قرار بود عصری خواستگار بیاد برام منم صبح بیرون بودم پسره بهم یه متلک انداخت (حالا بماند چی🤐) بعد عصر که اونا اومدن فهمیدم همون پسرست واااااااای انقد دلم میخواست اون لحظه فقط جرررش بدم. آخه حرف خیلی بدی زده بود اونم وسط خیابون

پیامک دختر به پسر :                                           زن یعنی من که عشوه هایم دود میکند ابهت مردانه ات را                                                                   پاسخ پسر :                                                   قلبونت بلم عچیچم من دل بلابل تو ابهتی ندالم بوچ بوچ😚                                                           بیاین همین الان دست جمعی خودکشی کنیم😶😶😶
واااییییی. یه سری قرار بود عصری خواستگار بیاد برام منم صبح بیرون بودم پسره بهم یه متلک انداخت (حالا ...

فقط قیافش اون لحظه😅😂😂😂😂😂😂😂👌🏻

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست
زن جانی دپ‌فقط منم 😡😡   @جانی_دپ    

نه عزیزم اشتباه نکن من ازش بچه دارم

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
فقط قیافش اون لحظه😅😂😂😂😂😂😂😂👌🏻

پسره داشت سکتهههههههههه میکرد رنگشینا پریده بود.😄

پیامک دختر به پسر :                                           زن یعنی من که عشوه هایم دود میکند ابهت مردانه ات را                                                                   پاسخ پسر :                                                   قلبونت بلم عچیچم من دل بلابل تو ابهتی ندالم بوچ بوچ😚                                                           بیاین همین الان دست جمعی خودکشی کنیم😶😶😶
چادر سر کرده بودم‌بهم‌گف خانوم‌چادر ازمدافتاده بهش‌گفتم‌حتمن‌ننه ات ازمد انداخته😊

واااای🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706