2733
2739
عنوان

دلیل تون برای عضو شدن تو نی نی سایت چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 54 پست

سوالی چیزی داشته باشم بپرسم یا درباره چیزی نظرسنجی بخوام بیشتر واسه سرگرمی 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا حنده و سرگرمی اما الان خیلی بد شده خیلی مردم غم دارن 

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹
2731

به خانم می تواست سقط کنه با همون قرصی که من سقط کرده بودم سریع عضو شدم قبلش میمومدم دنبال سوالام  آخر نگو خانوم قرص خورده بود سقط کرده بود

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
دلیل من خیلی مسخرس ینی بگم شاخ درمیاری

بگو 

نترس شاخ در نمیآرم  

🙂😂

🧿⃤ι'м eveɴ нeαrтвroĸeɴ тo вe вeαтeɴ ... :من حتی قلبم منت تپیدن بزاره درش میارم🔗💜                                  مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!                   من اگه کافه زدم بدونید برا پولش نیس برا اینه ک اهنگای مورد علاقمو توگوش ملت فروکنم؛)))!
سرکارگذاشتن ملت

بدجنس😈😂😙

🧿⃤ι'м eveɴ нeαrтвroĸeɴ тo вe вeαтeɴ ... :من حتی قلبم منت تپیدن بزاره درش میارم🔗💜                                  مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!                   من اگه کافه زدم بدونید برا پولش نیس برا اینه ک اهنگای مورد علاقمو توگوش ملت فروکنم؛)))!
2740
بگو  نترس شاخ در نمیآرم   🙂😂

من همون روز عضویتم ینی22فروردین صبش ی دعوای خیلی خیلی بدباهمسرم داشتم ک نگم برات

بعدازظهر از لجش عضوشدم ک ی دوس پسرواس خودم پیداکنم(وجدانن دو س روز اول هدفم فقط همین بود)اتفاقا اهل این کارا اصلا نیستم ی چن روزی ک گذشت دیدم ن اصلا ی فضای عالی برای استفاده کردن ازتجربیات دیگرانه وکلا ب هدف اولیم فقط میخندیدم وگاهی پشیمون ازکارم

ولی الان خوشحالم بعدازچن ماه ازاینکه اینجام

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
من همون روز عضویتم ینی22فروردین صبش ی دعوای خیلی خیلی بدباهمسرم داشتم ک نگم برات بعدازظهر از لجش عض ...

اوووووووو

چه دلیلی هم داشتیااا😂😂

خب شکر خدا این سایت همچین سایتی نیست که بخوای ... پیدا کنی 

ولی دلیلی شده برا عضو شدنت 

حکمت بوده هاا😂