2733
2739
عنوان

عمل چشم گربه ای یا لیفت شقیقه،کسی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 29 پست
اطلاعات داری راجبش؟خیلی خوشگل میشه چشم و ابرو

اطلاعات خاصی ندارم ولی احساس میکنم ازونجایی که پشت چشمو خیلی میکشن پوست چشم خیلی تحریک پذیر میشه و با کوچکترین جمع شدن چشمی مثلا زیر افتاب باشی یا اخم کنی خیلی سریع افتادگی پیدا میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام ندادم فقط یه جایی میرفتم کلینیک واسه کاری بعد منشی اونجا انجام داده بود و تغییر کرده بود طو ...

وای ادم واقعا تغییر میکنه جای زخمش نمیره یعنی؟

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
😂😂😂بخدا دیگ ما نچرالا از قیافمون راضی نیستیم هرکیو میبینی خوووووشگل و همه چی تمومه ادم اعتماد ب ن ...

ولی نور ونمکی ک صورت تو داره اونایی ک کوبیدن ازنو ساختن نداررره اینومطمئن باش.حتی مردا میمیرن واسه صورتای نچرال

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2731
اگه چشمات درشته که بای خط چشم گربه ای حله دیگه.این کارا دردسر داره بابا.من که چشمام خوب و درشته خط چ ...

منم با خط چشم کارم راه میوفته ولی همیشه ک نمیشه خط چش کشید

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
منم بخاطر افتادگی پلکم دوس دارم انجام بدم ولی ن گربه ای

منم گربه ای اونجوری نمیخام ک یکم کشیده تر بشه

2740
اطلاعات خاصی ندارم ولی احساس میکنم ازونجایی که پشت چشمو خیلی میکشن پوست چشم خیلی تحریک پذیر میشه و ب ...

وای اونجوری ک سخته

ولی نور ونمکی ک صورت تو داره اونایی ک کوبیدن ازنو ساختن نداررره اینومطمئن باش.حتی مردا میمیرن واسه ص ...

شوهرم ک از همه چی من راضیه همشم تعریف میکنه ولی اعتماد ب نفس ندارم اصلا

وای اونجوری ک سخته

نمیدونم والا احساس میکنم که اینطوریه 

مگر در شرایطی که تو خیلی رعایت کنی 

چون نگاه کن ما همینجوریش به مرور رمان که سن بالا میره افتادگی پلک پیدا میکنیم بد فک کن بری جراخی کنی بکشی دیگه خیلی اسیب پذیر تر میشه

خوبه ولی ب همه نمیاد

اره موافقم اما ب من میاد چند نفر گفتن چشات قشنگه خودم دوس ندارم چون مژهام کوتاهن و کم رنگ خاکسترین مثل ابروهام وقتی مداد و ریمل میکشم قشنگ میشن 

شوهرم ک از همه چی من راضیه همشم تعریف میکنه ولی اعتماد ب نفس ندارم اصلا

😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ای هااااوار ازدستت پ معلومه خیلی خوشگلی اخه این چ کاریه دخترررر

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2706