2410
2553

کی انجام داده؟عوارض داره؟سخته عملش؟اطلاعاتی دارید بگید لطفا و این ک هزینش چقده مثلا خیلی دوس دارم انجام بدم

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نمیدونم این عمل مملارو کدوم دکترازخدابیخبری پایه گذاریش کرد🤦‍♀️

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
منم خیلی تو فکرشم 

اطلاعات داری راجبش؟خیلی خوشگل میشه چشم و ابرو

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
2714

من انجام ندادم فقط یه جایی میرفتم کلینیک واسه کاری بعد منشی اونجا انجام داده بود و تغییر کرده بود طوری که خانمای دیگه می اومدن اونجا بهش میگفتن ناقلا نگفتی چکارکردی که اینقدتغییر کردی اما به من گفت چون تقریبا باهام دوست شده بود  گفت زود سرپا شدم زیاد هم درد نداشتم و راضی بود فقط جای زخمش مونده بود موهاشو مینداخت روی جای زخمش

اگه چشم درشتی داری خوب میشه چشم کوچیک خیلی اسیایی میشه چهره 

چشمام ن خیلی درشته ن ریز ولی خوبه اندازش نورماله😂😂

😑من چشام گربه ایه دوس ندارم 

ای جوووون خوش بحالت

نمیدونم این عمل مملارو کدوم دکترازخدابیخبری پایه گذاریش کرد🤦‍♀️

😂😂😂بخدا دیگ ما نچرالا از قیافمون راضی نیستیم هرکیو میبینی خوووووشگل و همه چی تمومه ادم اعتماد ب نفسش میاد پایین

چشمام ن خیلی درشته ن ریز ولی خوبه اندازش نورماله😂😂

اگه چشمات درشته که بای خط چشم گربه ای حله دیگه.این کارا دردسر داره بابا.من که چشمام خوب و درشته خط چشم کارمو راه میندازه😂

عزیزم به هر کسی نمیاد ب پشیمونی بعدش نمی ارزه

حس میکنم میاد بهم

2706