2737
2739
عنوان

همسر سابق

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 45 پست

چرا دوسداری الکی جو بدی و ی مشت چرت و پرت تحویل خانمای این سایت بدی و وقتشونو بزارن برای راهنمایی کردن تو 

یبار میگفتی بچه دارم الان میگی تو عقد جدا شدم

خاهشا ذهن بقیه هم با حرفات تخریب نکن 

خانما زودباور نباشین سرکاریه

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دوسداری الکی جو بدی و ی مشت چرت و پرت تحویل خانمای این سایت بدی و وقتشونو بزارن برای راهنمایی کر ...

جدی میگی؟

چرا انقدر اینجا اینجوریه

أعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیطَانِ الرَّجِیم بسم الله الرحمن الرحیم               
2731
😑😑😑😑😑بهش زنگ نزنیا همون بهتر ک جدا شدی ولش کن حالا ک معتاده زندگیتو خراب نکن دختر پشیمون میشی ی ...

ولی هیچ کس و اندازه شوهرم دوست ندارم ما حتی با هم زندگی هم نتونستیم بکنیم تو دوران عقد جدا شدیم من میدونم واسه جداییمون دعا گرفتن خانواده نامزدش

نه به هیچ وجه بهش زنگ نزن. بابت این قضیه تنها چیزی که میتونه آرومت کنه و درست ترین راه هم هست ، دعا ...

عاشق نشدی بدونی  من میخوام همسرم برگرده میخوام اون نامزد عجوزه اش ک میدونم دعا گرفته براش بره از زندگیم بیرون

2740
جدی میگی؟ چرا انقدر اینجا اینجوریه

اره جدی میگم 

بعضیا کمبود دیده شدن دارن حاضرن همه جور انگی بخودشون بچسبونن تا دیده بشن 

میتونی تایپیکاشو ببینی شاید بوده باشه ک قبلا میگفت بچه دارم و خستم از زندگی

اخه خانم هایی هستن ک با خوندن اینجور تایپیک های الکی اگه تو زندگیشون مشکل پیدا بشه سریع زندگیو میریزن بهم چون با حرفای اینجور آدما مغزشون شستشو داده شده

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
اره جدی میگم  بعضیا کمبود دیده شدن دارن حاضرن همه جور انگی بخودشون بچسبونن تا دیده بشن  ...

قبلنا خوب بوده براشون تاپیکا رو سریع حذف میکردن خودشون الان اگه حافظشون ضعیف باشه تاپیک قبلیا لو میده ادمو

اره جدی میگم  بعضیا کمبود دیده شدن دارن حاضرن همه جور انگی بخودشون بچسبونن تا دیده بشن  ...

طفلکا خیلی هم کم سن اینجا هست

أعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیطَانِ الرَّجِیم بسم الله الرحمن الرحیم               
جوابم نمیده یادش رفته تاپیک زده بچه داره

دقت کردی شمام 

من بیشتر بفکر اون خانم هایم ک ساده و زود باورن یا اونایی ک سنشون کمه و سریع تحت تاثیر اینجور حرفا قرار میگیرن 

چون رو اخلاقشون تاثیر میزاره و ممکنه زندگیشون خراب بشه یا کاری بکنن ک نباید بکنن 

یجوری عادی حرف میزنه میخام ب شوهر سابقم زنگ بزنم انگار اینجا اروپاس

قبلنا خوب بوده براشون تاپیکا رو سریع حذف میکردن خودشون الان اگه حافظشون ضعیف باشه تاپیک قبلیا لو مید ...

افرین دقیقا 

اینجا یچیزی نمیگن ک ب درد زندگی بخوره طرف زندگیشو ادامه بده انقد چرت حرف میزنن ک ادم ب چشمای خودشم اعتماد نداره 

خدارو خوش نمیاد با حرفای دروغ باعث بشی یکی از راه بدر بشه

طفلکا خیلی هم کم سن اینجا هست

اره خیلی باید هواسشون باشه ب اینجور حرفا تحت تاثیر قرار نگیرن 

تو روحیشون آداب و معاشرتشون لحن صحبتشون اثرات منفی بجا میزاره

ولی من دوسش دارم خیلی کاش نامزدش بره من میدونم دختره براش دعا گرفته

شما طلاق گرفتی دیگه نقشی تو زندگی ایشون نداری نامزدش با دیدن شما بره اگه میخواستی بخاطر خانواده طلاق نمیگرفتی دیگه اون مرده و تموم شده بهتره دیگه سراغشو نگیری خبرشد نداشته باشی تا از گذشته بیای بیرون

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
2706