2737
2734
عنوان

دوس دارم بچه دوم بیارم اما میترسم پسر بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مادرش که عشق پسره.. اون سری پیش به شوهرم میگفت کاش بچه بعدیت پسر بشه.... اما از دل شوهرم خبر ندار ...

مردای ایرانی پسر دوست دارن حالا که دختر داری اون یکیو رژیم دختر نگیر حداقل اگه پسر دوست نداری هیچ رژیمی نگیر بزار هرچی شد

خودت باش مثه بقیه زیاده🕷🕸
توی جامعه ی ما هرکی دختر بخواد مسخرش میکنن فک میکنن همه باید پسر بخوان  نمیدونگ والا انگار پسر ...

آره حالا سر این دختر مادرشوهرم کلی غصه خورد و میگفت حیف شد دختر شد.. فکر میکرد منم ناراحتم. خبر نداشت رژیم دختر گرفتم. الکی گفتم جنسیت به مرد ربط داره خخخ  

2728
به جان دخترم من فقط دختر دوس دارم. چون همدم ندارم حتی شوهرم باهام صمیمی نیس. مردا و پسرا مغرورن اه ا ...

همه چی بستگی به تربیت داره خواهر جان

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2740
یعنی اگه خوب تربیتش کنم منو ول نمیکنه بچسبه به دوستاش؟؟ ارازل نمیشه؟ بی احساس نمیشه؟؟ الان داداش خود ...

نه .دور وبرم دیدم کسایی که حتی سه تا پسربزرگ کردن هم مودب هستن هم کمک حال خانواده هم بهترین ازدواج وکردن ربطش فقط به تربیت هست.هم پسر بد داریم هم دختر بد

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم