2733
2739
فرو رفتگیش‌بهتر شد ولی کامل نرفت.اما فقط خودم متوجهش میشم.دکتر بم ترتینویید و یه پماد ضد لک داد .جای ...

هر روز اين مدت مي اومدم تاپيكت سر ميزدم ولي انگار زياد نمياي

عزيزم اگه ميشه اسم پماد ها رو دقيق بگي ممنون ميشم

يا مثلا عكسشو بدي

هر روز اين مدت مي اومدم تاپيكت سر ميزدم ولي انگار زياد نمياي عزيزم اگه ميشه اسم پماد ها رو دقيق بگي ...

عزیزم من زیاد نمیام.پماد هیدروکینون ۴ درصد و ترتینویید داد.گفت ۱ شب در میان یه شب هیدروکینون ویک شب ترتینویید بزنید گفت تا دو ماه.ممکنه فکر کنی میرن و برمیگیردن ولی ادامه بده.گفت تا سه ماه هم میتونی بزنی.ولی مدام و مدام باید ضد آفتاب بزنی‌.پمادهارو تو تاریکی مطلق بزن و بعدشم با گوشی کار نکن.اصلا.بزار زخمشون اول خوب بشه بعد اینها رو بزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من زیاد نمیام.پماد هیدروکینون ۴ درصد و ترتینویید داد.گفت ۱ شب در میان یه شب هیدروکینون ویک شب ...

من خیلی کرم گرون خریدم ولی این دوتا پماد ۲۰هزار بود تاثیرشان عالی بود 

ميتوني عكس پماد رو بدي يا اگه نداري تو نت بهم نشون بدي بعد از چقدر رفت؟ اينجور ك متوجه شدم روي بين ...

شقیقه بود.باید ترمیم کننده عالی میزدی.من به ترمیم کننده ای که میزدم آلرژی داشتم

2742
هر روز اين مدت مي اومدم تاپيكت سر ميزدم ولي انگار زياد نمياي عزيزم اگه ميشه اسم پماد ها رو دقيق بگي ...

بعد از ۲هفته استفاده تاثیرشو میبینی ولی تا ۳ ماه خیلی بهتر شدم.این هیدروکینون برا لک هستش.اگه لک نداری فقط ترتینویید بزن

2740