2737
2734
عنوان

تروخدا بیاین بگید فردا چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 66 پست
والا منم سعی کردم خیلی کمتر با جاریم رابطه داشته باشم و متعادل باشم الان بعد سه هفته که هی میگفت می ...

بنظرم سعی کن هر وقت زنگ میزنه باهاش محترمانه ورسمی حرف بزنی نه مهربون وخودمونی اینطور خودش داستانو میگیره چندبار هم که بپیچونیش خودش میفهمه که دوست نداری رفت و امدو

فقط اگ همسرت خاست جایی بره ک این هست تو هم برو   والا بااین چیزایی که میگی طرف زیادی رله ست باهمه 

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این چند وقت اخه رابطمم با شوهرم اصلا خوب نیست حتی دارم به جدا شدن فکر میکنم

حيف بابا 

طلاق بگير كه چي...همه مشكل دارن در حد حاد 

الانم موضوعو مطرح نكن پس 

يروز كه داري دستي به سرو كولش ميكشي و خوبيد بگو 

زودم رابطه اتو باشوهرت خوب كن 

فكر دخترت باش گناه داره.

من برادرم با يه دختر تو سن دختر شما جدا شد الان دخترش بزرگ شده اما دلم ميسوزه براش محبت نديده پناه امن نداشته هميشه پيش خودم ميگم كاش داداش و زن داداشم و ماها عاقلانه تر رفتار ميكرديم، كوتاه مي اومديم ولي اينا جدا نميشدن اين دختر سوخت حيف شد 😭😭 هر چي براش كادو بخري محبت كني جاي خانواده راستكي نميشه براش

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
حيف بابا  طلاق بگير كه چي...همه مشكل دارن در حد حاد  الانم موضوعو مطرح نكن پس  يرو ...

اخی طفلی بچه

واقعا بچه ها اذیت میشن این وسط متاسفانه

والا هی میگم یه جوری باهاش کنار بیام ولی واقعا خیلی سخته

اخی طفلی بچه واقعا بچه ها اذیت میشن این وسط متاسفانه والا هی میگم یه جوری باهاش کنار بیام ولی واقع ...

سياست داشته باش 

زندگيتو بساز 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن