2733
2734
عنوان

دخترا نظرتون راجب این مانتو چیه خودم دوختم

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 58 پست
وووووش خیلیییییی قشنگهههههه که😍 تو تن محشر میشن اینا

اره قشنگه 

ولی یقه اش خیلی باز درومده نمیدونم کجا کارو اشتباه کردم واسه دوخت های داخل تولیدی اینقدر باز نمیشد جیبش هم قشنگ واینمیسه دقت کنی با دست گرفتم صاف باشه🤣

اسی جون مبارکت باشه خیلی تمیز و قشنگ دوختی منم دیروز یدونه مانتو خودم دوختم

میشه عکسشو بزاری؟

متاسفانه الگو نباشه هیچی نمیتونم بدوزم خیلی دوس دارم الگو یاد بگیرم الگو اینم از جتس های تولیدی کشیدم صابکارم بفهمه دهنم سرویسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند گرفتی؟من پارچش شد ۱۸۰ میخوام بدونم از این به بعد بدوزم خوبه یا بخرم

مال من بارونی هست و خیلی بیشتر از اینها گرفتم .. پارسال ..  قطعاً که با این مبلغ بسیار می ارزه .. به نظرم خیلی لذت بخشه آدم حاصل هنر خودش رو بر تن کنه.

مبارکه قشنگه... اسی چرا اجازه نمیدن از روی الگوها الگوی شخصی بکشید؟ مگه الگها اختراع خودشونه؟

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2728
مبارکه قشنگه... اسی چرا اجازه نمیدن از روی الگوها الگوی شخصی بکشید؟ مگه الگها اختراع خودشونه؟

نمیدونم حتی کارهای تکمیلی رو نمیزاره انجام بدیم فقط تیکه دوزی تکمیل خودش میکنه میترسع یاد بگیریم

اره قشنگه  ولی یقه اش خیلی باز درومده نمیدونم کجا کارو اشتباه کردم واسه دوخت های داخل تولیدی ا ...

عب نداره هرچی ک هست باز مایه ی افتخاره خودت دوختیش☺👌من اکثر مانتوهام یقشون بازه موقع بیرون رفتن سنجاق قفلی میزنم 😂🧷

خودت هوایِ خودتو داشته باش🤚
2738
عب نداره هرچی ک هست باز مایه ی افتخاره خودت دوختیش☺👌من اکثر مانتوهام یقشون بازه موقع بیرون رفتن سنج ...

اره منم باید برای زیر این یچیزی بخرم که سرو سینه نریزه بیرون🤣

اینو دوختم البته بدون الگو

آفرین تمییزه. 

اگه کسی از روی یه لباسی لباس دیگه رو بدوزه به اون میگن با الگو یا بدون الگو؟ میخوام ببینم الگو فقط به اون کاغذا میگن؟

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
اره منم باید برای زیر این یچیزی بخرم که سرو سینه نریزه بیرون🤣

برای زیرش یقه حجابم میتونی بدوزی. اینجوری گرمتم نمیشه صرفا یقه ات پوشونده میشه..

نمیدونم حتی کارهای تکمیلی رو نمیزاره انجام بدیم فقط تیکه دوزی تکمیل خودش میکنه میترسع یاد بگیریم

دقیقا مثل بعضی استادای مقطع دکترا که فوت کوزه گری رو به دانشجوشون یاد نمیدن. تا مبادا برای خودشون رقیب علمی درست نشه... البته بعضیاشون