2737
2739

این خواهر علی شکارچیه احیانا😐

یاد بگیرین خانواده رو در کنار همسر دوس داشته باشیم

هر کس احترام و جایگاه خاص خودش رو داره بدون توهین 

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توچی گفتی

هیچی.لبخند زدم🙄 دنیای من با دنیای ایشون فرق داره.هیچوقت نمیتونم متقاعدش کنم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خدا نگذره از همچین آدم هایی.

میدونی؟بعضیها بدیهای خودشونو زود فراموش میکنن و خیلی زود تبدیل میشن به یه آدم مظلوم.ولی نمیدونن چه زخمی به دل طرف زدن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
تو چقد منی

شماهم مثل من به پایانش فکر میکنی و بحث های بی نتیجه رو اصلا آغاز نمیکنی؟ آدم با کسی بحث میکنه که منطق داشته باشه.این حرف  توش منطقی نبود که بشه درموردش بحث کرد.

هرکی جایگاه خودشو داره وارزشمنده زن شوهر پدر ومادر 

موافقم.هییییچ مادری تا به حال برای پسرش همسری نکرده و هیییچ همسری برای همسرش مادری نکرده.پس نمیشه مقایسه کرد و برابر دونست.هرکس جای خودشو داره.

میدونی؟بعضیها بدیهای خودشونو زود فراموش میکنن و خیلی زود تبدیل میشن به یه آدم مظلوم.ولی نمیدونن چه ز ...

دقیقا.

بعضی هام هستن ک گرگ هستن ولی ۰توی لباس بره.

بعضی هام هستن ک اصلا نمیفهمن سرشون هم بیاد باز هم کم نمیارن میگن ما کار بدی نکردیم ک سرمون بیاد.

مثل فیلم حضرت یوسف که دست آدم های معبد آمون ک دستشون رو شد برای مردم اونجا و رسوا شدن، و بعدش حضرت یوسف ب آدم های معبد آمون گفت اگه من زلیخارو ب اذن خدا جوان کنم.خداپرست میشید گفتن آره بعد ک زلیخا جوان شد.اونا باز خداپرست نشدن.

اینوحور آدم ها هرچقدر هم ک زور بزنی تا بهشون  بفهمونی کارشون اشتباهه بی فایدس.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
دقیقا. بعضی هام هستن ک گرگ هستن ولی ۰توی لباس بره.  بعضی هام هستن ک اصلا نمیفهمن سرشون هم بیا ...

دقیقا همین هستن.پس بحث کردن باهاشون بی فایدس.سرمونو درد نیاریم بهتره.لبخند بزن و رد شو