2737
2734
عنوان

همه بهم میگن چاق + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 150 پست
زیاد چاق نیستی به نظرم فقط یکم پهلوهاتو اب کن

بخدا پهلو ندارم اصلا کجاشو اب کنم 😂

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=198524976]یه گروه  هستن باهم دوستن تو بعضی از تایپکا میبینم نظراتشون واقعا زشته حرکتشون[/QUOدقیقا...من یکبار گفتم ب یکیشون گفت نظرواقعیم رو رک میگم من باخانوادم هم بافوش حرف میرنم چ برسه کاربرای نی نی سایت

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041
2728
کی میگه باسنش صافه خیلی هم خوب بود من دیدم 

من ندیدم😒😒

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
استارتر عالی هستی  من نمیدونم چرا انقد حرفای بقیه روتون اثر میزاره  حسودن حسسسسود وگرنه ...

ن من واقعا چیزیمو ک خودم قبول دارم حرف بقیه روم تاثیر نداره مثل اندامم اما خوب زورم میاد مخصوصا از خواهرم هزار بار باهام بحث کرده سر این موضوع مثلا چاق و بد اندام ترینا رو مثال میزنه میگه مث اونایی 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
[QUOTE=198524976]یه گروه  هستن باهم دوستن تو بعضی از تایپکا میبینم نظراتشون واقعا زشته حرکتشون[ ...

به نظر من دل شکستن خیلی تاوان بدی داره  امیدوارم متوجه بشه  

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع
اسیییی😡سه ساعته سر دیدن اندام تو دارم کو کو میکنمممم حالا ک اینجوره چاق ترین دختر دنیایی

😂😂😂😂 بخاطر تو این ی بارم میزارم فقط این ی بار بخدا سر درد دارم باید بخوابم 

2740
بخدا پهلو ندارم اصلا کجاشو اب کنم 😂

شاید تو عکس اینطور افتاده گلم،ولی کلا چاق نیستی من خودم بااحترام به نظر بقیه اندام توپر بیشترمیپسندم

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱
ن والا چاق داریم لاغ  داریم اما بخدا هیچکدوم اندام منو نداره یکیش مثلا کوتاس باسن داره ولی شکمم ...

بنظر کلا خیلی از خودت تعریف میکنی جلو بقیه واس همین حرصشون میگیره میخوان بگن اونقدرام خوب نیستی خب از خودت صحبت نکن.از اندامت راضی ای تو ذهنت باش هی نگو وای من فلانم اینطوریم اونطوریم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بنظر کلا خیلی از خودت تعریف میکنی جلو بقیه واس همین حرصشون میگیره میخوان بگن اونقدرام خوب نیستی خب ا ...

بخدا اصلا تعریف نمیکنم اصلا فقط من کلا خیلی سخت پسندم هر چیزی هر اندامی هر قیافه ای رو نمیگم واییی خیلی زیباس و منظورمم این نیس ک از اون خوشکلترم و هزار بارم گفام منظورم این نیس ولی باز اونا خودشو سر بحثو با من باز میکنن یا مثلا تو گروه خانوادگی یکی بگه من از دماغم بدم میاد میگم عزیزم دماغت خوبه ک و اوم باید از هر چیز خودش راضی باشه من اصلا فکر عمام دوست ندارم بکنم چون از عوارضش و عواقبشم میترسم در همین حد ولی شاید اونا بد میگیرن منظورمو 

بخدا اصلا تعریف نمیکنم اصلا فقط من کلا خیلی سخت پسندم هر چیزی هر اندامی هر قیافه ای رو نمیگم واییی خ ...

کلا تمام مباحثتون رو ظاهرتون میچرخه 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706