2733
2734

اما از این پیش نهاد اییی الکی را زدن زیاد بوده 🤮🤮

ک اصلاااااا خوشم نمیاد

به تو هم میگم یا ازدواج کن باهاشون یا الکی خودتو الاف نکن

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
😐😐😐😐😐🙄🙄🙄🙄😂😂😂 عزیزم ازدواج که رو در بایستی نداره مگه می‌خوام مانتو بخرم  بحث چند س ...

ن درسته رودروایسی نداری.... ولی خب اونا که مثلا ضایع میشن منظورم اینه بعد از رد کردنشون رفتارشان باهات چه تغییری میکرد

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما از این پیش نهاد اییی الکی را زدن زیاد بوده 🤮🤮 ک اصلاااااا خوشم نمیاد به تو هم میگم یا ازدواج ...

مثلا این دخترهای ناز و پر از عشوه میرن تو صندلی دانشگاه تنها میشینن یا باید یه دختری کنارشون باشه؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2731

من نتونستم دوست ساده دختر پیدا کنم🙄

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
مثلا این دخترهای ناز و پر از عشوه میرن تو صندلی دانشگاه تنها میشینن یا باید یه دختری کنارشون باشه؟

خیلیییاا هستن تنهان خیلیا هم با دستاشون هستن

دوست ، دختر داخل دانشگاه زیاده اما نباید با همه جور شی و از چی تو دلت به همه بگی...

چون از یه جای همین درد و دل رو بعدا میکوبن تو سرت😏😏

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
ن درسته رودروایسی نداری.... ولی خب اونا که مثلا ضایع میشن منظورم اینه بعد از رد کردنشون رفتارشان باه ...

خوب آره یکم سرد میشن اما فقط در حد یه هم کلاس ...

نباید کاریشون داشته باشی

بابا عزیزممم بچسپ به درس ت از آخر میبینی فق درس به دردت میخوره ، همه پسرا عینع همن 

نهایتا دو سال باهاشونی

همشونم بچه آن😐😏

2740