2733
2739
عنوان

مامانا با بچه هاتون وقت بگذرونین

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 27 پست

موافقم بهترین دوست من مادرم بود باهاش سینما کافه خرید وای ک چ کیفی میکردیم هموزم همونه واقعا مادر میتونه بهتدین دوست باشه خودمم سعی میکنم وقت بزارم واسه پسرم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
دختراتون

هفده سالت بود؟ 😅

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی باپسرامون نریم🤣🤣🤣

مادرشوهر من همیشه با پسراش میره بازار...الآن‌‌ ما که اومدیم شهر غریب ولی هنوزم با برادرشوهرم گردش و تفریحش به راهه... رستوران‌‌ و کافه و بازار و و و ...😍 انقد خوبه اینجوریییی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728
دقیقا مامان من یک عدد بیحوصله به تمام معنا  من فقط تو اتاقم  گوشه گیر شدم

دقیقا .... همه دوستام باهم میرن بیرون  ، استری میذارن اما به من اجازه نمیدن برم🙂و همه دوستام پز میدن بهم 🙂

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!

درسته منم دوست دارم مادر شدم اینطوری باشم 

الگومم که 

Leili_ian_plus_2 هست حتما تو اینستاگرام چکش کن عاشق رفتارش با بچه هاش میشی 

دوتا دختر قشنگ و باهوش داره به اسم سوفیا و ایوا 

✈🇺🇸
2738
۱۶ مامان من دقیقا برعکس این خصوصیاتو داره هعییی

شاید افسرده است بنده خدا. یادش بده بهش بگو مامان بیا بریم مایحتاج خونه رو دوتایی بخریم. بهش بگو کتونی بپوشیم دوتایی بریم نیم ساعت پیاده روی کنیم .خودت یادش بده .بعضی خانومها بلد نیستن

شاید افسرده است بنده خدا. یادش بده بهش بگو مامان بیا بریم مایحتاج خونه رو دوتایی بخریم. بهش بگو کتون ...

فکر میکنین نگفتم؟!

هزار بار بهش گفتم ولی نمیاد میگه حوصله ندارم

میگم مامان بیا با هم برقصیم، آهنگ میزارم خودم میرقصم ولی اون نمیاد

خدا رو شکر با پدرم هم مشکلی ندارن ولی نمیدونم چرا اینجورین؟