2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ببینم چیکارمیتونم بکنم ازکجا بگم واسم بریزن لب تاپم ک خرابه مگه ازکلوپا بگیرم روتی وی ببینم

خواهش میکنم❤️

خب چرا از اینترنت دانلود نمیکنی؟😶

من تو لب تاپ آنلاین از اینترنت میبینم

اسم کاربریم خواهرمه                
2728
کدام شهرهستید. رفتیدگردش.  یاخونتون هست

خوزستانم...بهبهان...خونه خودمونه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2740
خونه تون خیلی قشنگه. حیاط دارید.  میریدتوحیاط می شنید خیلی کیف میده

اینجا خونه ها اکثرا ویلایی و حیاط داره...تازه ما باغچه نداریم من فقط چن تا گلدون گذاشتم...حیاطای همسایه هامون پره دار و درخته...الان یکم آفتاب کم شده و یه ذره هوا بهتره..شب هم خنک میشه....ظهر کباب میشیم اصلا نمیشه بیای بیرون حتی برا دسشویی هم به زور میایم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
بیا منم ببر🥺

در خدمتتم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
در خدمتتم

عزیزمی

تنهایی میری😍؟

خیلی دوووس دارم خودم تنهایی برم بیرون حیف اجازه ندارم😑🥴

پوسیدم تو خونه

بعضیا مث بستنی عروسکی ان                                                   فقط ظاهرشون خوبع😐😒
عزیزمی  تنهایی میری😍؟ خیلی دوووس دارم خودم تنهایی برم بیرون حیف اجازه ندارم😑🥴 پوسیدم تو خ ...

ار اصولا تنا اما با خالم بودم امروز 

ولی متاسفانع حالم بد شد لذت نبردم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh