2737
2739
عنوان

صبحونه مقوی چی میخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جو دو سر آب پز میکنید 

با اب بد مزه میشه. با شیر میزارم ۴ دقیقه میپزه 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

نون پنیر گردو

سر شیر محلی

تخم مرغ

ارده و شیره خرما یا انگور یا انجیر

انجیر خیس 

عسل ۴ مغز 

اگه انرژیه زیاد میخوای اصلا صبحانه رو شیرین نخورخواب اوره

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2731
يه زمانى با شوهرم ساعت ٦ داشتيم صبحانه ميخورديم كره محلى و عسل و پنير محلى و پسته چايى دارچين و نبات ...

منم همینطور منتهی دخترم که اومده من و شوهرم قرار گذاشتیم هر کی زودتر بیدار شد چایی بزاره من معمولا یا خوابم یا خودمو میزنم به خواب😂

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2740
[QUOTE=195988005]يه زمانى با شوهرم ساعت ٦ داشتيم صبحانه ميخورديم كره وای جیگر خانم 

خخخ

خدا از اين جيگرا نصيبت كنه دلت شاد شه عزيزم😁شوهرم امروز ميگفت نميخواى فكر بعدى رو كنيم؟!😯گفتم فعلا پريودم بذار تا بعد بهش فكر ميكنم😂😂والا خوش اشتهاس نميدونه من ارزو خواب دارم ميخواد تند تند ما رو درگير كنه😬😬

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤
حال درست کردن ندارم مشکل اینجاست

نون و پنیر و گردو اگ باشه تا تو چشمام میخورم😂😂😂

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2706