2737
2739
قربونت برم من سابقه طلاق دارم فقط از دور از ملت خوشم‌میاد با کسی تو رابطه نمیرم میترسم

😱😱😱😱😱😱 وا عشقم این چه حرفیه داری که داری طبیعیه فعلا احساساتت جریحه دار شده و ترسیدی ولی خیلی خیلی خوشگلی حیف جوونیته ولی خودم ب شخصه اعتقاد دارم هر ادمی تو یه سنی به اون بلوغ درست برای ازدواج می رسه شاید اون زمان زمان مناسب شما و اون فرد نبودع یا ادم مناسب برای زندگیت نبوده آی چقدم نازی چشم آهویی هنوزم آرزوم برات همون کامنت قبلی اس همه چی وقتی داره 

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی بابت ارزوی قشنگت و کلی امید ک بهم دادی

دوباره بذار لطفا

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

عزیزم عکست واضح نیود ولی معلوم زیبایی

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
کدومو

هیچکدومو ندیدم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738

چه نانازی خوشبخت شی عزیزم❤