2733
2734
عنوان

زندگی بدون عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 28 پست
بگردم ایشالا دوباره طعم خوشبختیو بچشی

مرسی عزیزم🌺💖

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرش خودش رو‌کمتر و‌پایبن تر از خانوم‌ میبینه و علته ایرادش خودکم بینی هست ، خیلی از اقایون‌که از ه ...

اخه پسره خیلی پولداره از لحاظ لباس و طلا هیچی کم نمیزاره براش ولی همشو با زبونش در میاره از حلقوم دختر بیچاره

2728
شاید وسواس فکری OCD  داره. اینجور آدما همیشه در حال ایراد گیری و انتقاد هستن. و اصلا هم دست خو ...

خوده پسره بهش گفته اخلاق من اینه 

ولی چ اخلاقیه اخه ک شریک زندگیتو عذاب بدی

اخه پسره خیلی پولداره از لحاظ لباس و طلا هیچی کم نمیزاره براش ولی همشو با زبونش در میاره از حلقوم دخ ...

اینی که میگید یه مورده دیگست  

پاسخم درمورده این بود که گفتین دختره سر هست ، و‌پسر ازش ایراد میگیره ، دلیل ایرادش برای این نیست که واقعا فکر میکنه ایراد داره ، فقط برای اینه که بهش بگه فکر نکن‌ از من سرتری 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2740
اینی که میگید یه مورده دیگست   پاسخم درمورده این بود که گفتین دختره سر هست ، و‌پسر ازش ایراد م ...

دقیقا همینه، منم عقد بودم همه حتی خودشم میدونست من سرتر هستم ولی مدام ایراد میگرفت ازم منم جدا شدم

دقیقا همینه، منم عقد بودم همه حتی خودشم میدونست من سرتر هستم ولی مدام ایراد میگرفت ازم منم جدا شدم

الان اوضاع چطوره؟دوباره ازدواج کردید؟اون میگ میترسم جدا بشم و همه مردا همینطوری باشن

وای ایشالا  خوشبخت بشی همچین مردایی نبودشون مایه آرامشه

اره بخدا مثلا خانوادش منو انتخاب کرده بودن بهش گفته بددن دختره دماغ کوچیکی داره و عملی نیست و واقعا همه هم میگن ولی این تا جلوی خانوادش مینشستم شروع میکرد مسخره بازی ک این کجا دماغش کوچیکه و از این حرفا🙁