2703
2553
عنوان

زندگی بدون عشق

277 بازدید | 28 پست

دوستم ی ماهه عقد کرده‌

شوهرش دائم ازش ایراد میگیره  از قیافش همچیش 

با اینکه دختره خیلی از شوهرش سر داره

و واقعا خوشکل و خوشتیپه

دوستم میگه از روز اول عقد تا الان شبی نبوده ک بدون گریه بخابم 

واقعا داره عذاب میکشه 

تا الان ک ی ماه از عقد گذشته سه بار ب شوهرش گفته بیا جدا بشیم من همینیم  ک میبینی حالا ک دوسم نداری بیا جدا شیم دوتامون راحت بشیم

پسر عموی دوستم خیلی خشکل و خوشتیپه و واقعا عاشقشه حتی اگ الان دوستم جدا بشه بازم میاد خواستگاری 

ولی شوهرش گفته من دوست دارم عاشقتم نمیتونم طلاقت بدم و تا اخر عمر برای خوشبختیت تمام تلاشمو میکنم 

اما بازم هر روز ازش ایراد میگیره 

جوری ک میگ تا میام کنارش بشینم جوشای صورتمو میشمره و ایرادای مزخرف میگیره ازم ...wtf

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔😞 یاد خودم افتادم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2720
2714

چرا جدا شه؟ 

از تیپش ایراد میگیره؟ به شوهرش بگه یا سلسقه خودش براش لباس بخره تا ایراد نگیره

پوستش جوش میزنه؟ به شوهرش بگه ببرنش پیش متخصص پوست تا مشکلش حل شه

راه درمان زیاده، جدایی آخرین راهه

چند ساله ازدواج کردی چطوری دوام اوردی؟

من یکسال عقد بودم الان ۴ ماهه عروسی کردم ، البته ما با عشق ازدواج کردیم ، چند وقت پیش هم خودکشی داشتم

مشکلات من فقط گیر دانش نیست ، اخلاقش بده

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
چرا ازدواج کردن پس؟؟؟

دوستم میگ قبل ازدواج همیشه ازم تعریف میکرد 

میگ قبل خواستگاری گفته چون دختری هستی ک اهل حاشیه و دوست پسر نیست و خشکلم هستی میخام باهات ازدواج کنم الان کلاااا عوض شده

شوهرش خودش رو‌کمتر و‌پایبن تر از خانوم‌ میبینه و علته ایرادش خودکم بینی هست ، خیلی از اقایون‌که از همسرشون پایین تر هستن این رفتارهارو دارن

خوده شوهره میدونه که خانومه ایرادش کمه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706