2733
2739
عنوان

دانشجوهای پزشکی و پزشکان عزیز لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 20 پست
باید ببینید ریشه‌ی این علاقه کجاست؟ چرا حس می‌کنید بدون پزشکی دنیا اونقدرا جذاب نیست و ناامیدتون می‌ ...

بله .2.5سال علوم پایه میخونن.اگر بخاطر شرط معدلش نبود آزمون لیسانس به پزشکی که همون آزمون علوم پایه پزشکی هست رو شرکت می‌کردم.فقط بخاطر 0.5 نمره این ازمونو از دست دادم

Tomorrow will be kinder....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه در خواست دوستیمو قبول کنید؟ اینجا بیشتر از این صحبت کردن یکم برام سخته...

حتما❤️

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
بله .2.5سال علوم پایه میخونن.اگر بخاطر شرط معدلش نبود آزمون لیسانس به پزشکی که همون آزمون علوم پایه ...

چقدر حیف

زیاد در موردش نمی‌دونم ولی تا جایی که شنیدم از کنکور سراسری سنگین‌تره و شرایط به شدت سختی داره

هنوز هم فرصت دارین با کنکور سراسری پزشکی قبول بشید💛

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
2731
چقدر حیف زیاد در موردش نمی‌دونم ولی تا جایی که شنیدم از کنکور سراسری سنگین‌تره و شرایط به شدت سختی ...

بله آزمونش یه سری شرایط خاص داره .دو مرحله ای هست.یه مرحله ش کتبی و یه مرحله ش مصاحبه هست.ممنون،انشاالله همه آدما به رویاهاشون برسن 

Tomorrow will be kinder....