2410
2553

دوستان پزشک و دانشجوهای پزشکی عزیز آیا امکانش هست یه صحبتی باهاتون داشته باشم؟ ممنون میشم اگر پاسخم رو بدین 

Tomorrow will be kinder....

دانشجو دندون قبول نیس؟🙄

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اختیار دارین .هرکسی که خیلی موفقه و برای برگردوندن سلامتی به آدما زحمت می‌کشه قبوله خیلیم قبوله &nbs ...

لطف دارین 💕

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

من هیچ وقت تو نی نی سایت تاپیک نزدم.اما به یه مشکلی برخوردم که راه دیگه ای برای حل کردنش پیدا نکردم .دوستان عزیزی که دانشجویا فارغ التحصیل پزشکی و دندون و مامایی و پرستاری و در کل حافظ سلامتی انسانها هستید من اگه جسارت نباشه میخواستم لطف کنید کمی از وقت ارزشمند تون رو در اختیارم قرار بدین .

من داشتم برای کنکور ارشد آماده میشدم اما دوباره علاقه ای که به پزشکی داشتم اومد سراغم و برای بار هزارم پریشانم کرد.هردفعه بخاطر اینکه کنکور سخته و پزشکی از اون سخت تر خیلی سخت خودمو راضی کردم بی خیالش بشم و برم سراغ رشته های دیگه اما میدونین دوستان هر چی سنم بالاتر می‌ره این حسرت و ناکامی درونم بیشتر اذیتم می‌کنه و اصلا زندگی لذت نمیبرم.خیلی احساس ناتوانی میکنم .نوشتن اینا برام آسون نیست اما دیگه طاقت اینهمه عذابو ندارم.بنظر شما علاقه ی من یه چیز واهیه و اگر برم سراغ یه راه دیگه از بین میره یا باید برسم به پزشکی؟

انقد فکرم بهم ریخته س نمیتونم تصمیم بگیرم.یجورایی برام غیر ممکنه به عقب بگردم و دوباره شروع کنم.بعلاوه نمی‌دونم میتونم این رشته رو بخونم یانه.انقد دوستان عزیز پزشک و دانشجوها از سختیاو عذابای این رشته میگن آدمو میترسونن

لطفا راهنماییم کنین

من هیچ وقت تو نی نی سایت تاپیک نزدم.اما به یه مشکلی برخوردم که راه دیگه ای برای حل کردنش پیدا نکردم ...

باید ببینید ریشه‌ی این علاقه کجاست؟ چرا حس می‌کنید بدون پزشکی دنیا اونقدرا جذاب نیست و ناامیدتون می‌کنه؟

خیلیا هستن که نهایتا میگن پزشکی تنها راه رسیدن من به خوشبختی و هدفی که می‌خوام نیست و خب می‌تونن بیخیالش بشن، ولی در عین حال خیلیا هم نمی‌تونن ازش بگذرن، براشون تبدیل میشه به هدفی که احساس می‌کنن بدون رسیدن بهش زندگیشون بی‌معناست

من خودم جزو دسته دوم بودم :) تا قبل از کنکور فکر می‌کردم تنها چیزی که می‌تونه خوشحالم کنه اینه که پزشکی قبول بشم و حتی با تصورش هم خوشحال می‌شدم😄 با این حال بعد از قبول شدن تازه فهمیدم اونی که فکر می‌کردم نیست و هیچ خبری هم از اون خوشحالی بی حد و حصر نبود

ولی خب می‌دونم اگه بازم برگردم عقب همین مسیر رو انتخاب می‌کنم! متاسفانه این موضوع تجربه‌ای هست که تا وقتی حسش نکنید درکش نمی‌کنید

به شخصه به نظرم اگه شرایطش رو دارید دوباره شروع کنید، قطعا وقت زیادی می‌گیره و شاید خیلی جاها خسته‌کننده به نظر بیاد ولی ارزشش رو داره، همینکه بدونید برای تلاش کردین خیلی می‌تونه کمک‌کننده باشه و حداقل دیگه عذاب وجدان و حسرتی ندارین

قبول شدنش هم سخته ولی غیرممکن نیست، اگه براش وقت بذارید و درست بخونین حتما قبول می‌شید ❤️

در ارتباط با سختی‌های این رشته‌ها هم یکمی اغراق می‌کنن، تا سال سوم عملا دانشجو چیزی از پزشکی نمی‌دونه! بعدش هم سختی‌های خاص خودش رو داره ولی نه در اون حدی که بعضی افراد میگن.

دندون هم کلا راحت‌تره😁 فوقش اگه پزشکی به نظرتون سخت بود دندون‌پزشک می‌شید

اگه خواستید شروع کنین یه سر به انجمن کنکور بزنین و تاپیک‌های مصاحبه و برنامه‌ریزی رو بخونین، به دردتون میخوره💕

باید ببینید ریشه‌ی این علاقه کجاست؟ چرا حس می‌کنید بدون پزشکی دنیا اونقدرا جذاب نیست و ناامیدتون می‌ ...

میشه در خواست دوستیمو قبول کنید؟ اینجا بیشتر از این صحبت کردن یکم برام سخته...

2706