2737
2734
بنظر من فقط درصورتی نگرفتن عروسی خوبه که لباس بپوشی و عکس داشته باشی.خود مجلس خیلی مهم نیست....

منم میخام همینکار کنم بابای من اخلاق نداره الان کلن با فامیل قطع ارتباطیم بابام سر ارث با عمه هام و عموهام با خاله و دایی ان فقط مامانم رابطش سعی کرد حفظ کرده همین فقط اصن بزرگ نیست خانواده ام :(  

حالا میگم یه وقت عقده تالار و رقص نمونه تو گلوم :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما الان قطع رابطه هستیم با خانواده شوهرم ما تازه اول زندگیمون بود که خانواده شوهرم عذابمون دادن

ما نامزد بودیم هنوز وارد خانوادشون نشده بودم هیچ وقت خونشون نرفته بودم چند روز بعد جشن نشونمون زجرمون دادن

چون خودشون مفت خور و پول پرست بودن همسرمو تو راه دوراهی (بیشتر برادر شوهرام)قرار دادن که یا اون دخترو ترک کن برو با یه بیوه پولدار ازدواج کن یا اینکه مارو ول کن

همسرم با خانوادش قطع رابطه می کنه تمام وسایل هاشو از خونه میندازن بیرون حتی اجازه ندادن همسرم بار آخر بیاد خونه

آخرش من و همسرم سریع یه عقده ساده گرفتیم بدون هیچ مراسم و .....رفتیم سرخونه زندگیمون بیچاره پدرو مادرم خیلی کمکمون کردن

خانواده همسرم حتی ۱۰۰۰ تومان هم به ما کمک نکردن 

حتی خانوادش میگفتن برای دختره اصلا پول خرج نکن هرچی پول داری بده به ما دختره از خانوادش پول میگیره یا میره سرکار

مادر همسرم هم برای همیشه رفت شهرستان گفت دیگه برنمی گردم شوهرشو تو تهران تنها گذاشت 

آخرش همه ی خانواده شوهرم بعد یک ماه به غلط کردن و حلالمون کنید حلالمون کنید افتادن ولی چه فایده خیلی زخم زدن بهمون

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
پولی که میتونه اول زندگی کمک حال زن و شوهر باشه رو بریزیم تو شکم بقیه، بعد هم پشت سرت بگن غذاش ال بو ...

اره والا راست میگی

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2728
ولی،من لباس عروس پوشیدم و رفتم عکس گرفتم تو خونه هم با لباس عروسی رقصیدم😁 بخاطر همین ارزو بدل نموند ...

منم احتمالن همینکار کنم پشیمون نشدی از تصمیمت ؟؟ 

حست بهم بگو 

بده من عکس و ارایشگاه خیلی مهمه 

تالار خیلی گرونه نه؟؟؟

منم میخام همینکار کنم بابای من اخلاق نداره الان کلن با فامیل قطع ارتباطیم بابام سر ارث با عمه هام و ...

اخه با توجه به این که میگی اهل رقص و اینا نیستین فکر نکنم اتفاقی بیفته.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
پولی که میتونه اول زندگی کمک حال زن و شوهر باشه رو بریزیم تو شکم بقیه، بعد هم پشت سرت بگن غذاش ال بو ...

اخه به همه چیز که نمیشه اقتصادی نگاه کرد به هرحال عروسی و جشن و این برنامه ها مثه کیف و کفش نیست واسه یه زمان خاصیه فک میکنم اتفاق مهمی باید باشه نظم اینه اگرم مالی فک بکنیم حداقل یه جشن کوچلو سهم هردختر و پسری هست 

2738
اخه به همه چیز که نمیشه اقتصادی نگاه کرد به هرحال عروسی و جشن و این برنامه ها مثه کیف و کفش نیست واس ...

ادامه جمله رو نخوندید گویا

البته من نظر خودمو گفتم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

اینجور تصمیمات بستگی به بلوغ فکری خودت داره، من خیلی ها رو دیدم پنجاه سالشونه هنوز عروسی میشه دایم در مورد مراسم خودشون غر میزنن و مقایسه میکن حتی لباس، ماشین عروس و شام و ... که بیشتر آدم یاد خاله بازی کودکیش میافته، گذشتن از این مسایل احتیاج به این داره که بفهمی دغدغه های ذهنیت در چه حد هست

منم احتمالن همینکار کنم پشیمون نشدی از تصمیمت ؟؟  حست بهم بگو  بده من عکس و ارایشگاه خیل ...

یه چیزی بگم الان اوضاع با شرایط دوسال پیش،یکی نیست هم کرونا هست هم گرونی،،تو مراسم عروسیت اگه خدای نکرده یکی کرونا گرفته باشه کلی نفرین و فحش میگن،،حس خودم اینک خوشحال بودم ک پول زیادی خرج نکردم پول آرایشگاهم با آرایش و رنگ مو شدم نهصد تومن روهم فقط خانواده خودم بود کس دبگه ی دعوت نبود وقتی میخواستیم بریک خونه خودم خانواده همسرم هم بود بعدشام اومدن منو بردن خونه خودم اونجا هم برقص کردیم یه ساعت بعدش رفتن ،،،آرایشگاه و عکاسی برو بعدش برو خونه خودتون،،انشالله ک خوشبخت باشین 

ادامه جمله رو نخوندید گویا البته من نظر خودمو گفتم

چرا گلم خوندم میدونم چی میگید هرجورباشی مردم حرف واسه گفتن زیاد دارن به هرحال هرکسی نظری داره من طبق تجاربی که به هرحال از بقیه دیدم نظر دادم وفک کردم اینطوری بهتره باشه اسی یه حشن کوچلو بگیر درحد 50 نفرم که شده اابته بعد کرونا یا با فاصله اجتماعی خالا بازم به طرز فکر و سلایقت داره که چه تصمیمی بگیری

چرا گلم خوندم میدونم چی میگید هرجورباشی مردم حرف واسه گفتن زیاد دارن به هرحال هرکسی نظری داره من طبق ...

خیلی تصمیم سختیه همیشه میکفتم حذفش میکنم ولی وقتی عقد کردم یه خرده ۵۰.۵۰ شدم 

شوهرمم ک چیزی ندارع بخان بکنن خانواده اش ک اونم انگار زورشون اومد چون ب بابام گفتن ما بخاطر کرونا تعدادمون کمه البته ک کرونا بهونه ای بیش نیستش چونکه همه جا میرن و میان اخرم میگن کرونا