2410
2553

ن راضیم ن پشیشمون

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من گرفتم و پشیمونم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
ن راضیم ن پشیشمون

حست میگی ؟؟ 

من قرار نگیرم میدونی فامیل درست درمون ندارم اصن :( بابامم قطع ارتباطه :( خودمم و شوهرمم ی جوری هستیم زیاد بزن و برقصی نیستیم مخصوصن شوهرم 

من گرفتم و پشیمونم

چرا؟ 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2714
حست میگی ؟؟  من قرار نگیرم میدونی فامیل درست درمون ندارم اصن :( بابامم قطع ارتباطه :( خودمم و ...

برین مسافرت 🤩

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
بنظرم حتما حتما حتما حتما بگیر یه دختر بهترین و قشنگترین  شبه زندگیش شبه عروسیشه  نگیری شا ...

حتی اگه فامیل نداشته باشم؟؟؟ 

اتلیه و عکس برداری میرم فقط قسمت تاالار ندارم بازم یعنی پشیمون میشم؟؟؟

چرا؟ 

پولی که میتونه اول زندگی کمک حال زن و شوهر باشه رو بریزیم تو شکم بقیه، بعد هم پشت سرت بگن غذاش ال بود لباسشون بل بود؟؟؟؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706