2733
2734
عنوان

آیا حقوق معلم ها از دیگر کارمندها کمتره

| مشاهده متن کامل بحث + 2721 بازدید | 150 پست
آخه ببین نمیدونم معلمی یا نه ، من ارشد دارم ، متاهلم ، محل خدمتتم روستای محرومه ، ضمن خدمتم بالاست ، ...

شما مردی؟ عائله مندی میگیری یعنی؟ چه ربطی داره متاهلی آخه؟ ضمن خدمتتم مگه چند صد هزار ساعته؟  اگه ۶ تومن میگیری واقعا با دوسال سرکار رفتن خوشبحالت 

دلییلتون اصلا به متن من مربوط نبود 😑😑😑

عزیزم شما دلایلی که اوردین راجب این بود که چرا نمیشه تو زندگی رو درامد دونفر حساب کرد،منم گفتم اصلا انقدر کار برا خانما نیس،مخالف شما نیستم که شما اینجوری برخورد میکنین،عذر میخوام اگه باعث شدم که شما اشتباه برداشت کردین

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2731
تامین اجتماعی شغل آزاد منظورمه  کارگر مغازه دار خویش کارفرما راننده

خب اون برا خودش حداقل بیمه رو رد کرده، حق بیمه هر چی بیشتر پرداخت کنی حقوق بازنشستگی هم بیشتر میشه

شما یه نفر رو داری با پست پایین و حداقل حقوق میبینی، من کلی بازنشسته از ارگانهای مختلف میشناسم و مطم ...

من  تامین اجتماعی شغل آزاد میگم مغازه دار راننده خویش کارفرما 

اینا که جز ارگان نیستن که رتبه داشته باشن

اهان  نه من گفتم که چرا با معلم ازدواج نمیکنن

باشه ببخشید

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خواهر من ورودی۹۸ ، حکمشون ۳۵۰۰ و دریافتی۲۸۰۰ چرا شما میگی هیچی 

هیچی منظورم این هست که به نسبت وام و بیمه و بقیه موارد متفاوته

یعنی منبع موثقی نیست مهم حکمه

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
من چون متاهلم منطقه ی محروم درس میدم و ضمن خدمتمم خیلی بالاست ، اینو از دخترهمسایه بپرسید تایید میکن ...

سلام من ترم ۶ دانشگاه فرهنگیانم...متاهلم...میخواستم ببینم ضمن خدمت خیلی تاثیر داره؟کجا انجامشون بدم ؟میشه راهنمایی کنین

اصلنم اینطور نیست ۱۴سال سابقه ۶تومن حکمشونه نه دریافتی

خب بستگی داره کجا خدمت میکنن سیاستان بلوچستان باشی مشخصه حقوق یه معلم بیشترز اونیکخ توی تهران داره خدمت میکنه

بدی آب و هوا

محرونیت هم تاثیر داره

سابقه معلم

و و و

2706