2752
2734
عنوان

شما چقدر کارهای خونه مادرتون رو انجام میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 41 پست

مامان من نمیزاره کار کنییم میگه دست نزنیین اصلاا.تا میخوام برم پای سینک زود میاد اسکاچ و برمیداره میگه نمیخواد استراحت کن خودم بیکارم کارامو انجام میدم‌.میخوام جارو برقی بکشم همینطور.هر کاری نمیزاره.لاید سرشو گرم کنیم انجام بدیم 🙂🙂

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

چي بگم

اسي دوستان

خير ببينين

خواهر من مادرمو كرده كلفت خودش

چي بگم والا زور داره

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بگردم من برا مامانم کم کاری انجام میدم اگه بخام یه ظرف بشورم میگه بچه داری نمیزاره پسر من خیلی بازیگوشه و اصلا نمیزاره من کاری بکنم ولی از این به بعد میخام بیشتر براش کاری کنم ولی عیدا که میشه حسابی کمکش میکنم شوهرمم کاری بتونه انجام میده مثلا باز کردن پرده ها تعمیر کردن چیزی

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
چي بگم اسي دوستان خير ببينين خواهر من مادرمو كرده كلفت خودش چي بگم والا زور داره

واقعا چطور روش میشه😥

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2731
😔😔😔فقط اونایی که مادر این مدلی دارن،درک میکنن.وگرنه ما هم انجام میدم ولی مادر من خودش صبر نداره‌. ...

کار نکن هرچی میخواد بگه.چرا اینقد برات مهمه؟

هرچی بیشتر کار کنی توقعش بیشتر میشه

فقط موقع هایی میری اونجا یکم تو آشپزی کمک کن همین

کم کم عادی میشه برای مامانت

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

[QUOTE=192494130]با وجود درس و مشغله فراوان و دو تا بچه کوچک ولی اصلا نمیتونم تحمل کنم که مامانم دست تنها همه کاری کن ...[/QUOTE

بله درسته.ولی مادر من اصلا اینجوری نیست که بذاره دستشویی رو من برم تمیز کنم.نمیتونه صبر کنه که کسی بره براش انجام بده.وقتی کثیف باشه،باید تمیز کنه.کلا خودش خیلی کار می‌کنه و خیلیم غر میزنه.

واقعا چطور روش میشه😥

خود مادرم رو داده دگ

ولي خودشم بيش از حد پرو و بخوره

زندگيشم بركتي نداره والا

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
[QUOTE=192494130]با وجود درس و مشغله فراوان و دو تا بچه کوچک ولی اصلا نمیتونم تحمل کنم که مامانم دست ...

شما یکمی صبر به خرج بدید، دلتون هم دریا کنید.چوب مادر گله.....😉 

خدا به ایشون و شما سلامتی بده.باور کنید روزی میرسه که دلمون برای همین غرزدنشون تنگ میشه

تا جایی که میتونید در خدمتشون باشید.حرفی هم که ناراحت بشند نزنید.با خدا معامله کنید،نتیجه و خیر فراوانش رو حتما می بیتید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
والله من حرفی نمیزنم که ناراحت بشن ایشون ما رو با حرفهاشون نوازش میکنن.😔

همه مادرا همینند، کم و زیاد داره فقط. بذارید پای خستگی و اینکه سنشون رفته بالا و بی حوصله و غرغرو شدند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
حق با شماس و حالا خونه برق نزنه چی میشه مهم این با دل خوش دور هم باشیم

دقیقا،از مسافرت برگشته به خاطر کمی ریخت و پاش و کثیفی ما رو توبیخ کرده و اعصاب همه رو بهم ریختن. حتی به داداشم هم برگشته بود و گفته بود،برید نمی‌خوام ریخت هیچکدومتون رو ببینم.بازم ما بهش زنگ زدیم و تندی کرد و من حرفی نزدم.داشت پشت تلفن بد و بیراه می‌گفت،منم دوست نداشتم گوش کنم.گفتم مامان کاری نداری،خداخافظ.

دو روز بعد که گفتم آرومتر شده بهش زنگ زدم. 

البته اینم بگم با پدرم حسابی کارد و پنیر هستن و اونجا اعصابش از پدرم خرد شده بود و اومد اینجا هم با بچه هاش بهم پیچید و قاطی کرد.

خلاصه که مادرم نه اعصاب داره و نه اخلاق.

ممنون از همه دوستان که همفکری کردید.خدا مادرتون رو براتون حفظ کنه.

وای خدا خوش به حالت من که مامانم موقع زایمانمم نیومد

آخی عزیزم اشکال نداره خدا تن خودتو همیشه سلامت نگه داره 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️