2733
2739
عنوان

فقط3روز مونده🥰🥰😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله نی نی رو سالم بغل بگیری😍💗

😘😘😘توکل ت ب خدا باشه انشالله زودی بیای تیکر بارداری بزنی 

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
به سلامتی مبارک باشه دعا کن منم فردا پس فردا دردم شروع شه من طبیعیم دلم میخواد زودتر دنیا بیاد

پیاده روی کن خاکشیر بخور پله بالا پایین کن ورزش کن 

2731

سلام فاطمه خوبی . بچه ات بدنیا اومده ؟ چن بار خواستم بهت پیام بدم باز پشیمون شدم . فاطمه من تو رو خیلی دوست داشتم و دوست خودم میدونستم  اون جا هم یادت باشه فقط پی وی تو اومدم  بعد یه ی فائزه اومد گروه و گفت راجع به من گفتی فقط به تو شک کردم اما بعدا فهمیدم که پرستوام گفته من میدونستم اینا وسایل فایزه هست ‌ . اما من رو تو ی جور دیکه حساب کرده بودم تورو دوست خودم میدونستم توقع نداشتم  برین یواشکی یک گروه دیگه بزنین  تو هیچی به من نگی . خودت بودی ناراحت نمیشدی . نمیدونم تو اون گروه هستی یا نه  فقط خواستم پیام بدم بگم دلم تنگ شده برات . 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
سلام فاطمه خوبی . بچه ات بدنیا اومده ؟ چن بار خواستم بهت پیام بدم باز پشیمون شدم . فاطمه من تو رو خی ...

سلام تو خوبی اره بچم بدنیااومده الانم 16 روزشه ...تقصیر تو شد دیگ من نگفته بودم ک یهو نفرین کردی فحش دادی اون صباهم اتیش بیار معرکه شد حرفاتو میورد میرسوند😒😒😒😒

سلام فاطمه خوبی . بچه ات بدنیا اومده ؟ چن بار خواستم بهت پیام بدم باز پشیمون شدم . فاطمه من تو رو خی ...

اون خودش رفته بود گروه چت هارو خونده بود پیاماتون مونده بود اون بالا 

2740
سلام تو خوبی اره بچم بدنیااومده الانم 16 روزشه ...تقصیر تو شد دیگ من نگفته بودم ک یهو نفرین کردی فحش ...

عزیزم مبارکه .خیلی دلم برات تنگ شده . بیا گذشته ها رو فراموش کنیم 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷