2737
2734
عنوان

چیکار کنم سردی رحمم درست بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 38 پست
من که هر چی تو پریود گرمی میخورم تاثیر نداره الانم که لتروزول میخورم برام دعا کن که باردار بشم 

بادکش و روغن مالی با سیاه دونه را انجام بده 

اما از اون طرف مراعات کن سردی نخوری, تو پریود استحمام و شستشوی زیاد نداشته باشی

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که هر چی تو پریود گرمی میخورم تاثیر نداره الانم که لتروزول میخورم برام دعا کن که باردار بشم 

عزیزم انشالله خیلی زود مامان بشی. عرق فراسیون از عطاری بخر بخور و معجون دوسین هر روز ناشتا به غیر از روزهای بریودی

2728
اسمت بگو تو نماز شبم دعات کنم انشالله باردار میشی 

عزیزم خواهر شوهرم با خرما و سیاهدانه رحمش‌ گرم کرد مقداری خرما و مقداری سیاهدانه آسیاب نشده قاطی کن روی گاز با کمی آب مثل حلوا درست کن بخور روزی یک قاشق غذاخوری از روز اول پریودی تا یک هفته بعد در کل ۱۴روز بشه بعدش برای بارداری اقدام کن ان شاالله میشه برام دعا کن

عزیزم منم دعا کن ازدواج خوب کنم، برا امضات دعا می کنم بهترین هت به زودی تو زندگیت بیاد، مخصوصا که چق ...

عزیزمی خوشکلم اسم خودت و مادرتون بگین براتون دعا کنم 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2740