2410
2553
عنوان

چیکار کنم سردی رحمم درست بشه

724 بازدید | 38 پست

راهکار بدین لطفا 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم این مشکلو دارم، یک هفتست هرشب شکممو با روغن سیاهدانه ماساژ میدم. صبح هم ناشتا سیاهدونه و عسل میخورم. ببینم مشکلمو حل میشه یا نه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

یه فامیل ما بود رحمش سرد بود و رحمش بچه رو نمیتونست نگهداره..داروی جامع امام رضا خورد حامله شد.

شما هم روغنهای گرم‌مثل سیاهدانه بزن ب رحمت هرررشب..بعد موقع ظرف شستن پیشبند داشته باش لباسات خیس بشه رحمت سرد میشه .و اینکه ما بین قاعدگی سعی کن حموم نری اقلا تا روز ۵ ۶ صبر کن.

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2714

دوران عادتت گرمیجات و مغزیجات و کاچی و اینا زیااد بخور

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
باروغن زنجبیل و روغن سیادونه ماساژ بده

آره شنیدم تاثیرداره. من تنبلی دارم

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
من خودمم فک کنم سرده رحمم.ولی شنیدم میگن ماساژرحم با روغن سیاهدانه خیلی خوبه.برام دعا کن باردار باشم

اسمت بگو تو نماز شبم دعات کنم انشالله باردار میشی 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2706