2733
2734
من خودم خودمو دوست دارم ولی بقیه اذیت میکنن کاش درک میکردن گفتن جمله ی ( چرا اینقدر ساکتی) به درون ...

با همه ی وجودم اینو میفهمم

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا من مرد اطرافم کم نیست پدر برادرها همکارام شوهرم کلا سایلنته  اصلا مردهای اطرافم شبیه شوه ...

اره اونجوری ام خوب نیس یسری مرداتوخونه پرحرفن بیرون درونگران

خلایق هر چه لایق👌
من خودم خودمو دوست دارم ولی بقیه اذیت میکنن کاش درک میکردن گفتن جمله ی ( چرا اینقدر ساکتی) به درون ...

عالی اره واقن وقتی بااادم نمیحرفن ادموقاطی حرفشون نمیکنن برچسب ساکتی میزنن ادم چی بگه

خلایق هر چه لایق👌
درونگراها دوسدارین همسرون درون گرا باشه؟

من نامزدم درون گراست و اتفاقا خیلی با هم تفاهم داریم 

بعضیا فکرمیکنن درون گرایی یعنی اصلا صحبت نکنی ولی وقتی با همیم اتفاقا کلی صحبت میکنیم و گاها شیطنت داریم به نظرم اگه خانم درون گرا باشه خیلی بهتره که همسرشم درون گرا باشه وگرنه زده میشن از هم

2740
من نامزدم درون گراست و اتفاقا خیلی با هم تفاهم داریم  بعضیا فکرمیکنن درون گرایی یعنی اصلا صحبت ...

واقعا؟ 

چرا  بیشتر توضیح میدی؟ 

اختلاف تو چه رفتار هایی باعث دلزدگی میشه؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
واقعا؟  چرا  بیشتر توضیح میدی؟  اختلاف تو چه رفتار هایی باعث دلزدگی میشه؟

آره عزیزم دو تا درون گرا برای اینکه همدیگرو میفهمن خیلی زندگیشون راحت تره چون عملا بازخورد و ریکشن های شخصیتیشون با هم شباهت داره و همین باعث میشه یوقت همدیگرو به گوشه گیری و خسته شدن از زندگی متهم نکنن دوست من درون گراست و همسرش برون گرا میگه گاهی نیاز به خلوت دارم ، دوست ندارم با فامیل بریم مسافرت بیشتر دوست دارم زندگیمون دو نفره رمانتیک باشه ولی چون شوهرش برون گراست اصلا اینا براش تعریف نشده است و حس میکنه دوستم جامعه گریزی داره و یا افسرده شده برای همین کلی با هم اختلاف دارن در حالی که منو نامزدم مثلا تفاهم داریم سر این مسئله که بیشتر دوتایی خوش بگذرونیم بقیه افراد فامیلن به هردومون انگ غرور زیادی دادن فکرمیکنن مغروریم که زیاد باهاشون قاطی نمیشیم در حالیکه نمیدونن این مدل و شخصیت ماست نه خواسته قلبی خودمون و این طوری راحت و شاد تریم!!!

من تاپیکاتونو قبلا خونده  بودم شما خیلی قوی و باهوشید و شم اقتصادی دارید  ب خدا حیفه جوون ...

دیگه داره می‌ره 

چیکار کنم فقط مشت مشت دارم داروی اعصاب میخورم 

جدیدا دلم به حال بچه ام میسوزه بعد تا حرف جدایی میزنم میگه تو خودخواهی به فکر بچه مون نیستی از قصد هم تو این مدت بچه رو آنقدر به خودش وابسته کرده که میدونم با جدایی بچه ام آسیب می‌بینه

البته روانپزشکم میگه اگه به خاطر بچه میخوای جدا نشی بهونه بیخودیه دلایلت باید مربوط به خودت باشه نه بچه 

دیگه داره می‌ره  چیکار کنم فقط مشت مشت دارم داروی اعصاب میخورم  جدیدا دلم به حال بچه ام ...

خواهشا ب فکر خودت باش ی بار قاطع باش و جدا شو زندگی خودتو بچتو دوباره بساز مستقلی پس زیاد ب مشکل نمیخوری

بچه مامان شاداب مخواد نه مامانی ک ته دلش غم داره