2737
2734
عنوان

بیاین از خاطرات و سوتی هایی که از اولین باری که توسایت عضو شدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2149 بازدید | 220 پست
واااا مگه تایپک نیست😂😂😂الان بعد 3 سال فهمیدم😂😂😂😭

🤣🤣😂🤣😂😂😂😂😂

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسال پیش اومدم یکی تاپیک زده بود بعد گفته بود بچه ها بیاین معنی این عکس یعنی چی دوستم برام فرستاده عکس سوسک و حشره اینا بود

منم گفتم یعنی سوسکم نیستی اوسکل😐🤧

چقدر فوشم داد اسی 😁😂

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜

منم مثل خیلی دوستان دیگه سر اسی گیر داشتم فکر میکردم اینا باهمدیگه دوستن همو میشناسن اینجور باهم راحتن دارن بهش میگن اسی من تازه واردم پست میزاشتم روم نمیشد بگم اسی🙈

2731
من اولین بار که تاپیک زدم همه منو اسی صدا میکردن بعد مونده بودم چطوری بگم من اسی تون نیستم من منم 😂 ...

😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
چندسال پیش اومدم یکی تاپیک زده بود بعد گفته بود بچه ها بیاین معنی این عکس یعنی چی دوستم برام فرستاده ...

😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

حالم گرفته بود یکمقدار

خیلی خندیدم 

شاد باشید همیشه همتون🧡

واسه اون تایپکه نتونستم خاموش باشم پست گذاشتم از چشمام اشک میومد به خاطر خنده😂😂😂😂😂

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
2740
حالم گرفته بود یکمقدار  خیلی خندیدم  شاد باشید همیشه همتون🧡 واسه اون تایپکه نتونستم خا ...

همیشه بخندی😂😂😂

واااا مگه تایپک نیست😂😂😂الان بعد 3 سال فهمیدم😂😂😂😭

نه عزیزم  Topicبه معنی موضوع

اخه تایپک معنی نمیده😂😂😂

چطوری بعضیاتون چند ماهه عضو شدین ولی ده هزار تا پست گذاشتین😨من چهار ساله عضوم هنوز هزارتا نشده.    💍R❤A💍
نه عزیزم  Topicبه معنی موضوع اخه تایپک معنی نمیده😂😂😂

من فک میکردم از تایپ گرفته شده😂😂😂تایپک خدایی بهترازذهمشون میاد😂😂